XXIII NIEDZIELA ZWYKŁA

1. Przeżywamy XXIII niedzielę zwykłą w ciągu roku – niedzielę adoracyjną. Po Mszach św. o godzinie 7.00 i 11.00 zmiana tajemnic różańcowych. Składka na cele budowlane.
2. W czwartek – Uroczystość Narodzenia NMP – głównej patronki diecezji tarnowskiej. Msze św. o godzinie 6.30 i 18.00. Na Mszach św. poświęcenie ziarna siewnego.
3. Serdecznie dziękujemy Mieszkańcom Bukowca za piękne przygotowanie uroczystości dożynkowych oraz za ofiarę 2000 złotych na potrzeby parafii.
4. Zachęcamy do przynoszenia na karteczkach swoich próśb i podziękowań na środową Nowennę do MB Nieustającej Pomocy. Będziemy je odczytywać i polecać w modlitwie nowennowej.
5. Organizujemy wyjazd na Ogólnopolską Pielgrzymkę Małżeństw i Rodzin na Jasną Górę w dniu 25 września. Zapisy do 18 września w zakrystii lub w kancelarii. Koszt wyjazdu to 70 zł.
6. W miesiącu wrześniu ks. Stanisław i Księża w Czadzie odprawiają po 30 int. Mszy pogrzebowych (Msze św. gregoriańskie) za śp: Janinę Świerczek, Adama Smolenia, Wiesława Jawora, Andrzeja Galicę, Genowefę Siciarz i Karolinę Jabłońską.
7. Rodzinom z Zakrętka dziękujemy za ich dyżur i troskę o czystość i piękno naszej świątyni. Na przyszły tydzień prosimy kolejne Rodziny z tego rejonu. Państwo: Małgorzata i Józef Plata, Paulina i Mariusz Binkiewicz, Anna i Tomasz Wójcik, Justyna i Piotr Kubaccy, Ewelina i Mateusz Franczak, pani Ludwika Banach i Beata Świerczek. Bardzo prosimy o sprzątanie w sobotę i w poniedziałek o godzinie 9.00.
8. Spotkania w tym tygodniu
Poniedziałek po Mszy św. wieczornej – Odnowa w Duchu Świętym
Wtorek – na Mszę o godzinie 18.00 i spotkanie po Mszy – Dzieci I Komunijne z Rodzicami
Piątek – o godzinie 19.00 – Młodzież