XXIV NIEDZIELA ZWYKŁA – 13 IX 2020 r.

Tydzień Wychowania.

1. Dziękujemy za udział we wczorajszym różańcu w intencji dzieci i młodzieży, rodziców i wychowawców. Ponadto w środę zapraszamy wraz z rodzicami dzieci z klas młodszych do kl. IV oraz w piątek młodzież z klas od V do VIII
  2. Dziękujemy pani Ewie Pociecha za tegoroczną pracę przewodnika w naszym zabytkowym kościele.
  3. Dziś odpust w Chomranicach ku czci Imienia Maryi, suma o 11.00
  4. W środę 33 rocznica śmierci ks. Stanisława Margosiaka.
  5. We wtorek rozpoczyna się Wielki Odpust Limanowski. Program jest na afiszu.
  6. Głowna uroczystość za tydzień o 11.00 połączona z dziękczynieniem. Prosimy mieszkańców Miczaków Dolnych i Górnych o udział z wieńcem dożynkowym.
  7. Akcję Katolicką zapraszamy do Sanktuarium w czwartek, a  Odnowę w Duchu Św. w piątek na 19.30
  8. Nasza Parafia pielgrzymować będzie do Limanowej w czwartek 19 września. Wyruszamy o 13.00. Powitanie pielgrzymów przed Sanktuarium o 16.15. Strażaków prosimy o zabezpieczenie trasy. Po zakończonej Mszy św. można będzie powrócić podstawionym busem z parkingu.
  9. W piątek w Limanowej o 11.00 Msza św. dla Chorych, rencistów, emerytów. Godzinę wcześniej będą Dróżki Maryjne i okazja do spowiedzi św.
  10. W sobotę gościć będziemy około 150 pielgrzymów w drodze z Nowego Sącza do Limanowej. Już dziś dziękujemy naszym piekarniom państwa Gawlików i Piwowarów za coroczne pieczywo dla pielgrzymów.
  11. Za tydzień składka do puszek na rzecz Uniwersytetu Papieskiego Jana Pawła II w Tarnowie. Prosimy Akcję Katolicką o posługę.
  12. Bóg zapłać za ofiary na prace remontowo – budowlane w parafii.
  13. Dziękujemy chłopcom z Grupy Młodzieżowej za wczorajsze prace dla parafii.
  14. Za dwa tygodnie w niedzielę Ogólnopolska Pielgrzymka Rodzin na Jasną Górę.  Zapraszamy małżonków, także dzieci. Zapisy w zakrystii.
  15. W tym tygodniu w liturgii
  • W poniedziałek – Święto Podwyższenia Krzyża. O godzinie 17.30 Droga Krzyżowa.
  • We wtorek – Matki Bożej Bolesnej
  • W piątek – Św. Stanisława Kostki, patrona Polski i polskiej młodzieży
  1. Spotkania:  Grupa Młodzieżowa oraz młodzi, którzy chcą do niej należeć w piątek o 20.00
  • Wyjazd ministrantów na Mszę św. odpustową w Limanowej będzie w sobotę o godzinie 10.00. Zgłoszenia u ks. Witolda.
  • W sobotę na Mszę św. o godz. 11.00 są zaproszone dzieci z DSMu i scholii z Rodzicami.
  1. Kurs Przedmałżeński dla narzeczonych w Limanowej od 25 do 27 września. Obowiązują wcześniejsze zapisy w Limanowej.
  2. Mieszkańcom Łęgów Wschodnich dziękujemy za wysprzątanie kościoła oraz ofiarę na środki czystości i dekoracje. Na przyszły tydzień prosimy rodziny z Łęgów Zachodnich: Wiewióra Wacław i Ewa; Wiewióra Urszula; Sukiennik Stefan i Maria; Krzak Krzysztof i Marta; Tobiasz Jacek. Bardzo prosimy o sprzątanie w sobotę i poniedziałek o 9.00.
  • Polecamy prasę katolicką: Gość Niedzielny, Mały Gość Niedzielny, Promyczek Dobra, Kalendarze Rolnicze