XXVII NIEDZIELA ZWYKŁA – 4 X 2020 r.

XXVII NIEDZIELA ZWYKŁA – 4 X 2020 R.

1. Zapraszamy codziennie na Nabożeństwo Różańcowe. Dzisiaj różaniec o 15.30, potem Msza św. Codziennie różaniec o 17.30 i po nim Msza św.
  2. Codziennie różańcem modlimy się za nasze rodziny,
  3. Bóg zapłać za dzisiejsze ofiary na remonty i inwestycje w naszej parafii a w tych dniach także na spłatę prac w zabytkowej świątyni.
  4. Przyszła niedziela to Dzień Papieski. (pod hasłem: „Totus Tuus”). Będziemy wspierać żywy pomnik Jana Pawła II Dzieło Nowego Tysiąclecia składając do puszki dar na stypendia dla utalentowanej młodzieży z ubogich rodzin. Prosimy młodzieży ze Szkolnego Koła Caritas o przeprowadzenie kwesty.
  5. W liturgii nadchodzącego tygodnia wspominamy:
  • W poniedziałek – Św. Faustyny Kowalskiej
  • W środę Najświętszej Maryi Panny Różańcowej
  1. Bóg zapłać za dzisiejsze ofiary na remonty i inwestycje w naszej parafii, a w tych dniach także na spłatę prac w zabytkowej świątyni. Wszystkim bardzo dziękujemy, także za wpłaty na konto parafii.
  • W ramach codziennego różańca zapraszamy także dzieci razem z rodzicami
  1. Mieszkańcom Łęgów Zachodnich dziękujemy za wysprzątanie kościoła oraz ofiarę na środki czystości i dekoracje. Na przyszły tydzień prosimy kolejne rodziny: Pasionek Krzysztof i Stanisława; Oleksy Paweł i Elżbieta; Woźniak Marcin i Elżbieta; Liptak Grzegorz i Dorota; Wideł Krzysztof i Monika. Bardzo prosimy o sprzątanie w sobotę i poniedziałek o 9.00.
  2. Zauważmy prasę katolicką: Gość Niedzielny, Mały Gość Niedzielny Promyczek Dobra Miłujcie się. Kalendarz Rolniczy oraz Kalendarz Gościa Niedzielnego są dostępne w Zakrystii.
  • Na Różaniec szczególnie zapraszamy: Klasy O, I i II w poniedziałek;
  • Klasy III we wtorek
  • Klasy IV w środę
  • Klasy V w czwartek
  • Pozostałe klasy w piątek.