XXVIII NIEDZIELA ZWYKŁA – 11 X 2020 r.


OGŁOSZENIA PARAFIALNE

XXVIII NIEDZIELA ZWYKŁA – 11 X 2020 R.

 1. Zapraszamy codziennie na Nabożeństwo Różańcowe. Dzisiaj różaniec o 15.30, potem Msza św. Codziennie różaniec o 17.30 i po nim Msza św.
 2. Codziennym różańcem wypraszajmy zdrowie dla wszystkich chorych, a szczególnie dla naszego Księdza Proboszcza.
 3. Dzisiejsza niedziela to Dzień Papieski. (pod hasłem: „Totus Tuus”). Wspieramy żywy pomnik Jana Pawła II Dzieło Nowego Tysiąclecia składając do puszki dar na stypendia dla utalentowanej młodzieży z ubogich rodzin. Dziękujemy Caritas za przeprowadzenie kwesty.
 4. We wtorek Dzień Fatimski. Zapraszamy Wszystkich do uczestnictwa i modlitwy. O poniesienie figury Matki Bożej prosimy Strażaków.
 5. W liturgii nadchodzącego tygodnia wspominamy:
 • We wtorek błog. Honorata Koźmińskiego
 • W czwartek św. Teresę od Jezusa
 • W piątek św. Jadwigę Śląską
 • w sobotę św. Ignacego Antiocheńskiego
 1. Mieszkańcom Łęgów Zachodnich dziękujemy za wysprzątanie kościoła oraz ofiarę na środki czystości i dekoracje. Na przyszły tydzień prosimy kolejne rodziny: Bednarek Józef i Danuta, Pociecha Marcin i Urszula, Frączek Adam i Urszula, Frączek Daniel i Maria, Woźniak Antoni i Krystyna. Bardzo prosimy o sprzątanie w sobotę i poniedziałek o 9.00.
 2. Zauważmy prasę katolicką: Gość Niedzielny, Mały Gość Niedzielny, Promyczek Dobra, Miłujcie się.

Kalendarze Rolnicze i na ściany dostępne są w Zakrystii.

 1. Fundacja SPES, pomagająca rodzicom po stracie dziecka, informuje, że 18 X w Tarnowie odbędzie się pochówek dzieci martwo urodzonych, pozostawionych w tarnowskich szpitalach. O godz. 15.00 w kościele w Tarnowie Mościcach zostanie odprawiona Msza św. w intencji rodziców, którzy stracili dziecko w wyniku: choroby, poronienia, aborcji, porodu przedwczesnego lub w inny sposób doświadczyli śmierci dzieci. Pogrzeb dzieci odbędzie się po Mszy św. na cmentarzu w Tarnowie Mościcach, przy ul. Czarna Droga. Fundacja zaprasza też rodziców, personel medyczny oraz wszystkich zainteresowanych tematem na ogólnopolską konferencje online pt. Kompleksowe wsparcie rodzin po stracie dziecka w wyniku poronienia oraz rodzin dziecka ze znacznym zaburzeniem rozwoju, zdiagnozowanym w okresie perinatalnym”. Konferencja odbędzie się 20 października, początek o godz. 16.00. Rejestracja przez stronę www.fundacjaspes.pl