XXXIV NIEDZIELA ZWYKŁA – 21.11.2021 R. UROCZYSTOŚĆ CHRYSTUSA KRÓLA WSZECHŚWIATA


XXXIV NIEDZIELA ZWYKŁA – 21.11.2021 R.
UROCZYSTOŚĆ CHRYSTUSA KRÓLA WSZECHŚWIATA

1. Dziś po każdej Mszy św. wystawienie Najświętszego Sakramentu i ponowienie zawierzenia się każdego z nas Chrystusowi Królowi. Dziś za publiczne odmówie-nie tej modlitwy możemy zyskać odpust zupełny pod zwykłymi warunkami.
2. Za tydzień I niedziela Adwentu – rozpoczynamy nowy rok liturgiczny.
3. W ostatni czwartek roku liturgicznego tradycyjnie o godz. 17.00 Msza św. za zmarłych Parafian w minionym roku kościelnym. Naszym modlitwom polecać się będą: + Maria Lachor, Eugeniusz Pasionek, Stefania Świerczek, Jadwiga Dynowska, Piotr Ziółkowski, Józef Tobiasz, Kazimierz Orzeł, Kazimierz Oleksy, Janusz Wąsowicz, Stanisław Pociecha, Michalina Gawlik, Jan Dudzik, Anna Chmielewska, Piotr Wójcik, Tadeusz Wójs, Józef Krzak, Jan Wójcik, Marian Wiewióra, Maria Zygmunt, Bernadetta Sikora, Iwona Orszulak, Janina Trybuś, Bożena Janusz, Franciszek Dutka, Czesława Ociepka, Jerzy Lachor, Bogusław Jaromin, Stefania Smoleń, Helena Smoleń, Krystyna Uryga, Bronisława Piszczek, Stefan Pociecha, Bronisława Pociecha, Janina Cieślik, Władysława Oleksy.
Po Mszy św. będzie adoracja do godz. 20.00.
4. Różaniec za zmarłych z wypominkami od poniedziałku do soboty o 16.30, a w niedzielę o 14.30.
5. Za tydzień po Mszach św. Młodzież będzie rozprowadzać ciasto, a zebrana ofiara będzie na ich wyjazd w czasie ferii.
6. W niedzielę 12 grudnia w salce młodzieżowej będzie przyjmował mobilny punkt krwiodawstwa. Zachęcamy do honorowego oddania krwi. Szczegółowe informa-cje i zapisy na konkretną godzinę u ks. Michała.
7. Rodzinom z Podgórza dziękujemy za posprzątanie kościoła oraz ofiarę na dekorację. Na przyszły tydzień prosimy kolejne Rodziny z tego rejonu. Państwo: Aleksandra i Rafał Smoleń, Anna i Aleksander Smoleń, Małgorzata i Krzysztof Woźniak, Gabriela i Antoni Woźniak, Sylwia i Adrian Woźniak, Lucyna i Wiesław Woźniak.Małgorzaty i Zbigniewa Woźniak, Magdaleny i Pawła Ibek, Janiny i Jana Górka, Ireny i Edwarda Pulit.

Prosimy o sprzątanie w sobotę i w poniedziałek o godzinie 9.00.
8. Spotkania:
Odnowa w Duchu Świętym – Wtorek po Mszy św. wieczornej.
Caritas i Rodzina Felicjańska – środa po Mszy św. wieczornej.
Chór – czwartek o godzinie 18.00.
Ministranci i lektorzy – sobota o godzinie 9.00.
Młodzież – piątek o godzinie 19.00.
Schola – sobota o godzinie 10.00.
8. W tym tygodniu Pan powołał do wieczności śp. Janinę Cieślik i śp. Władysławę Oleksy. W intencji: Dobry Jezu a nasz Panie…