Życzenia dla Księdza Kanonika Antoniego

DROGI SOLENIZANCIE, KSIĘŻE PROBOSZCZU!

My, parafianie, pragniemy Ci wyrazić naszą wdzięczność za trud przewodniczenia Bożej owczarni w Męcinie.

Dziękujemy serdecznie za Twoją dobroć i łagodność. Za wytrwałe budowanie jedności rodziny parafialnej i życzliwość dla potrzebującego człowieka.

Twoja głęboka wiara, zaufanie Jezusowi Miłosiernemu i udzielający się każdemu pokój serca, pozwalały nam łagodnie przechodzić trudny czas pandemii oraz pokonywać ludzkie lęki o zdrowie Twoje, współpracowników i naszych rodzin.

Dziękujemy szczególnie za  podtrzymywania więzi duchowej i  modlitewnej wszystkich parafian poprzez transmisje Mszy św. wspólny różaniec i osobiste adoracje Najświętszego Sakramentu. Bóg zapłać!

Równocześnie kierujemy do Księdza Proboszcza serdeczne życzenia imieninowe:

Życzymy dobrego zdrowia, potrzebnych łask Bożych za wstawiennictwem Patrona – św. Antoniego Padewskiego oraz zapału i energii do dalszej pracy duszpasterskiej w naszej parafii.

Niech Maryja Nieustającej Pomocy zawsze otula Księdza swoim płaszczem opieki i chroni od wszelkich zasadzek zła.

Szczęść Boże!