II NIEDZIELA PO NARODZENIU PAŃSKIM – 2 I 2022 R.


II NIEDZIELA PO NARODZENIU PAŃSKIM – 2 I 2022 R.

1. Przeżywamy II niedzielę po Narodzeniu Pańskim. Składka budowlana.
2. Za tydzień Niedziela Chrztu Pańskiego. Koniec liturgicznego okresu Narodzenia Pańskiego. Składka będzie przeznaczona na ogrzewanie kościoła.
3. Nasza Żywa Szopka jest otwarta od godz. 8.00 do godz. 18.00.
4. W czwartek Uroczystość Objawienia Pańskiego – Trzech Króli – święto obowiązkowe. Msze święte jak w niedzielę. Na każdej Mszy św. poświęcenie kadzidła i kredy. Woreczki z kadzidłem i kredą będzie rozprowadzał CARITAS, a ofiary będą przeznaczone dla najbardziej potrzebujących. Składka na cele misyjne. Jest to również I czwartek miesiąca. Nie będzie wieczornej adoracji.
5. W piątek – I piątek stycznia. Msze św. o 6.30, 15.30 i 17.00. Spowiedź rano od 6.00 i po południu od 15.00 i od 16.15. W tym dniu od godziny 8.30 udamy się z wizytą do chorych. Gdyby któryś chory nie mógł nas przyjąć prosimy dać znać. Msza św. w I piątek o 15.30 będzie wyjątkowo Mszą św. kolędową dla Mieszkańców odwiedzanych w tym tygodniu rejonów naszej parafii.
6. Podziękowania: składamy serdeczne Bóg zapłać panu Stanisławowi Kuźma i Jego Rodzinie za ufundowaniu 2 tys. litrów oleju opałowego do naszego kościoła. Dziękujemy również wszystkim, dzięki którym mamy w tym roku żywą szopkę, szczególnie: Monice i Adamowi Krzak, Szymonowi i Łukaszowi Korba, Józefowi i Jakubowi Rumian, Bernadecie i Adamowi Krzak, Dawidowi Bednarkowi, Elżbiecie i Januszowi Leśnik, Józefowi Oleksy, Jerzemu Bednarkowi, Stanisławie Oleksy, Renacie Lachor, Stanisławowi Jabłońskiemu, Rafałowi Woźniakowi, Rodzinie Lorków i Banachów, Rodzinie Sołtysów z Kłodnego i Lektorom za budowę szopki.
7. Odwiedzani w czasie wizyty kolędowej Mieszkańcy naszej parafii, którzy ciężko przeszli COVID 19 gorąco proszą wszystkich o zakładanie maseczek w czasie Mszy św. Przyłączamy się do tej prośby, która jest przecież wyrazem miłości bliźniego.
8. Mieszkańcom Miczków Dolnych dziękujemy za wysprzątanie kościoła oraz ofiarę na środki czystości i dekoracje. Na przyszły tydzień prosimy kolejne rodziny. Państwo: Aneta i Krzysztof Łukasik, Marta i Marcin Radzięta, Małgorzata i Jacek Pociecha, Krystyna i Roman Smoleń, Katarzyna i Rafał Woźniak, Grażyna Woźniak, Mariola Zwierczyk, Halina i Bogdan Woźniak, Agnieszka Lorek. Bardzo prosimy o sprzątanie w sobotę i w poniedziałek o 9.00. Za tydzień swój dyżur rozpoczną Mieszkańcy Miczków Górnych. Pana Rejonowego prosimy o kontakt.
9. Za dwa tygodnie będziemy przeżywać nasz odpust parafialny ku czci św. Antoniego Opata. W tym dniu o 13.00 koncert naszej orkiestry.
10. 30 stycznia o 13.00 odbędzie się Konkurs Kolęd dla dzieci do lat 7. Dzieci prosimy zgłaszać do 23 stycznia. Podkłady muzyczne można przekazywać Panu Organiście.
11. Jest do nabycia nowy Skibowy Kamień. Prosimy o ofiarę 8 zł za egz.
12. Spotkania: schola – sobota o 10.00
13. W piątek odeszła do wieczności śp. Józefa Halina Król lat 75 z Zadziela. Jej pogrzeb będzie we wtorek o godzinie 14.00. Powierzmy Jej duszę Bożemu Miłosierdziu…

PROGRAM WIZYTY KOLĘDOWEJ 03 – 05 I 2022

PONIEDZIAŁEK OD GODZINY 8.00
Ksiądz Proboszcz – Wieś Północna – najpierw część od Jolanta i Kazimierz Rysz do Marii i Józefa Banach, później od Moniki i Pawła Dudczyk do Marii i Bronisława Smoleń, oraz część od Marii i Stanisława Jabłońskich do Iwony i Tomasza Orzeł
Ksiądz Michał – Bobrówka i Łęgi koło stacji – najpierw Bobrówka od Marii Smoleń do Beaty i Bogumiła Dutka, potem część od Elżbiety i Józefa Wojtaszczyk do Agnieszki i Sylwestra Mrozek, na końcu część od Jadwigi i Wincentego Kuśnierz do Krystyny i Jana Leśniak

WTOREK
Ksiądz Proboszcz – od godziny 16.00 Bukowiec Wierzch Góry od Bożeny i Wiesława Pociecha do Józefy i Mieczysława Wójcik
Ksiądz Michał – od godziny 13.00 Paszkowiec od Barbary Sędzimir do Anny i Wiesława Jasińskich, późniaj część od Elżbiety i Władysława Sułkowskich do Franciszki i Andrzeja Smoleń

ŚRODA OD GODZINY 13.00
Ksiądz Proboszcz – Podlesie – od Magdaleny i Jakuba Staszak do Marii Worwa
Ksiądz Michał – Zadziele – od Zofii Woźniak do Stanisławy i Stanisława Orzechowskich

MSZA KOLĘDOWA DLA MIESZKAŃCÓW TYCH REJONÓW
WYJĄTKOWO W I PIĄTEK O GODZINIE 15.30. ZAPRASZAMY