II NIEDZIELA ZWYKŁA – 16 I 2022 R.


II NIEDZIELA ZWYKŁA – 16 I 2022 R.
1. Przeżywamy dziś w naszej parafii ku czci św. Antoniego Opata. Uroczysta suma o godz. 11.00. O godzinie 13.00 w dolnym kościele koncert naszej orkiestry. Będzie on również transmitowany drogą internetową.
2. Zakończyliśmy tegoroczną wizytę kolędową. Bardzo dziękujemy Wszystkim, którzy przyjęli nas w swoich domach lub uczestniczyli w Mszach św. kolędowych. Niech Boże błogosławieństwo towarzyszy Wam każdego dnia.
3. W tym tygodniu będziemy przeżywać:
 w poniedziałek: Dzień Judaizmu w Kościele w Polsce
 od wtorku Tydzień Modlitw o Jedność Chrześcijan
 w piątek Dzień Babci, a w sobotę Dzień Dziadka
4. Serdecznie dziękujemy za złożone w ubiegłą niedzielę ofiary na ogrzewanie kościoła. Wyniosły one 16.113 złotych. Dziękujemy również za wsparcie na misje z 6 stycznia w wysokości 6530 złotych i dla Kolędników Misyjnych w wysokości 7375 złotych.
5. W tym tygodniu z racji ferii Msze św. będą tylko rano o 6.30. Po Mszy do 7.30 będzie również czynna kancelaria.
6. Mieszkańcom Miczków Górnych za wysprzątanie naszego kościoła i ofiarę na dekoracje. Na przyszły tydzień prosimy kolejne Rodziny z tego rejonu. Państwo: Maria i Stanisław Pawlik, Marian Pociecha, Krzysztof Ostasz, Agata i Marek Woźniak, Bożena i Andrzej Woźniak, Zofia Smajdor, Zofia i Tadeusz Pociecha. Bardzo prosimy o sprzątanie w sobotę i w poniedziałek o 9.00.
7. Przypominamy, że 30 stycznia o 13.00 odbędzie się Konkurs Kolęd dla dzieci do lat 7. Dzieci można zgłaszać jeszcze w tym tygodniu do 23 stycznia.