III Niedziela Wielkiego Postu


  1. Przeżywamy I niedzielę miesiąca marca. Po Mszach św. o godzinie 7.00 i 11.00 nabożeństwo Drogi Krzyżowej. Z tego powodu prosimy o indywidualne zmiany tajemnic różańcowych. Gorzkie Żale o 15.15.
  2. W tym tygodniu będziemy przeżywać:

w środę rozpoczynamy nowennę do św. Józefa. Będziemy ją odmawiać po każdej Mszy św. popołudniowej. Po Mszy św. wieczornej spotkanie Rodziny Felicjańskiej.

w piątek – zapraszamy do uczestnictwa na nabożeństwach Drogi Krzyżowej.

15.30 – dla dzieci

16.30 – dla starszych

19.00 – dla młodzieży

  1. Mieszkańcom Wsi Północnej dziękujemy za wysprzątanie kościoła oraz ofiarę na środki czystości i dekoracje. Na przyszły tydzień prosimy kolejne rodziny. Państwo: Smęda Anna i Bartłomiej, Mamak Natalia i Grzegorz, Smoleń Barbara i Mirosław, Mroczkowska Urszula, Lupa Kazimiera, Piotrowski Maria i Lubomir, Gabrowska Danuta. Bardzo prosimy o sprzątanie w sobotę i w poniedziałek o 9.00.
  2. .Zachęcamy do nabywania prasy katolickiej. Są nowe numery: Świata Misyjnego, Misji Dzisiaj, Promyczka Dobra. Za tydzień oprócz normalnego numeru Gościa Niedzielnego, będzie również do nabycia numer specjalny poświęcony w całości św. Józefowi w cenie 9 złotych.
  3. Caritas rozprowadza baranki wielkanocne i paschaliki. Umowna ofiara za małego baranka lub mały paschalik wynosi 6 złotych (może być większa, wtedy pozostanie dla biednych w naszej parafii), za średniego baranka 10 złotych, a za duży paschalik 12 złotych.
  4. Spotkania:

Kandydaci na Lektorów – sobota o godzinie 9.00.

Aspiranci – sobota o godzinie 11.00

  1. Za tydzień na nabożeństwie Gorzkich Żali będzie składka przeznaczona na kwiaty do Grobu Pańskiego.
  2. W piątek z naszej wspólnoty odszedł śp. Jan Dudzik, lat 77 z Miczaków. Jego pogrzeb będzie w poniedziałek o godzinie 14.00. Polećmy Jego duszę Bożemu Miłosierdziu…