INTENCJE MSZALNE: 14 – 20 MARCA 2022


PONIEDZIAŁEK
14.03
6.30 za Parafian
6.30 + ks. Antoni Piś – od Dyrekcji i Nauczycieli SP 1 Męcina
17.00 Dziękczynno-błagalna – w 2 r. ur. Oliwi i w 4 r. ur. Nikodema

WTOREK
15.03
6.30 + Józef Tobiasz – od Syna z Żoną i Dziećmi
6.30 + Wiesław Jabłoński – od syna Piotra
17.00 + Stanisław Pociecha – od syna Mariana z Rodziną

ŚRODA
16.03
6.30 + Stefan Pociecha – z int. siostry Stanisławy
6.30 + Danuta Kuzak – od brata Zbigniewa
17.00 o Boże błog. dla Krystyny i Józefa Kuźma – z int. Mamy
17.00 + Eugeniusz Pociecha – od Mamy

CZWARTEK
17.03
6.30 ++ Maria i Kazimierz Jabłońscy – od siostry Janiny
6.30 ++ Ludwika i Kazimierz Król – w r. śm. Kazimierza
17.00 Do Bożego Miłosierdzi: – o pokój na świecie
O szczęśliwą operacje – od Męża i Dzieci
+ Krystyna Uryga – od Stanisławy Jabłońskiej z Miczaków
+ Krzysztof Mól – od Krystyny i Pawła Gadzina z Rodziną
+ Józefa Bednarek – z ok. imienin od Córki
+ Jan Rosiek – w 3 r. śm.
+ Józefa i Józef Janusz – z ok. imienin od syna Stanisława z Rodziną
+ Stanisław Pociecha – od Żony i Córki z Mężem
++ Józef i Zofia Oleksy, syn + Józef
++ Krystyna i Kazimierz Gawor – w 1 r. śm. Krystyny od Mamy
+ Józef Leśniara – od Córki
++ Józef i Władysława Wiewióra – w 2 r. śm. Władysławy – od syna Antoniego z Rodziną
++ Józef i Weronika Hołyst – z ok. imienin Józef od syna Józefa z Rodziną

+ Mieczysław Gawlik – z int. Zarządu Oddziału Związku Nauczycielstwa Polskiego w Limanowej

+ Józef Leśniara – z ok. imienin od Syna z Rodziną

+ Józef Golonka – z ok. imienin od Córki z Rodziną
W łączności z Mszami odprawianymi poza parafią:
++ Eugeniusz Pociecha, Kunegunda Pociecha, Władysława Oleksy,
Zygmunt Kłosowski, Stanisław Janczyk, Mieczysław Gawlik, Krzysztof Mól,
Marcin Piotrowski, Michalina Grabek, Antoni Lupa, Władysław Krzemiński, Stefan Pociecha, Wiesław Wójtowicz

PIĄTEK
18.03
6.30 ++ Monika i Bronisław Wiewióra, syn + Wiesław w 23 r. śm. Bronisława od Wnuka z Rodziną
6.30 + Zbigniew Jabłoński – z ok. imienin od Żony
17.00 + Józef Smoleń -od syna Stanisława z Żoną i Synem

SOBOTA
19.03
6.30 + Józef Orczykowski – z ok. imienin od Żony
6.30 ++ Antonina i Edward Smoleń – w r. śm. Edwarda od syna z Rodziną
17.00 + Józef Tobiasz – od Córki z Rodziną

NIEDZIELA
20.03
7.00 + Józef Woźniak i jego synowie ++ Zbigniew i Józef – od Żony i Mamy
9.00 Dziękczynno-błagana – w 1 r. ur. Hanny Pietrzak – od Dziadków
9.00 ++ Anna i Tadeusz Kurczab – w 11 r. śm. Anny od syna Władysława z Rodziną
11.00 Za nowo ochrzczonych
11.00 o Boże błog. dla Pana Dyrektora Bogdana Woźniaka – z ok. imienin od uczniów i Rady Rodziców
15.00 Gorzkie Żale
16.00 + Wacław Leśniara – w 10 r. śm.