INTENCJE MSZALNE – 4 – 10 V 2020 r.


INTENCJE MSZALNE: 4 – 10 MAJA 2020

PONIEDZIAŁEK 4.05
6.30 + Jakub Świerczek z int. Żony i Dzieci
6.30 + Krzysztof Dudzik w 2 r. śm. z int. Rodziców
6.30 + Jan Oleksy w 18 r. śm. od syna Józefa
18.00 + Stanisław Orczykowski z okazji imienin od Córek

WTOREK 5.05
6.30 + Andrzej Jasica od rodziny Leśników
6.30 + Franciszek Zdebski w 7 dniu po śm. od córki Krystyna z Mężem
6.30 + Witold Świerczek od Elżbiety i ryszarda Opiół
18.00 ++ Rozalia i Józef Serafin w 35 r. śm. Józefa od Bogdana z Rodziną

ŚRODA 6.05
6.30 ++ Michalina i Stanisław Krzak od Syna z Rodziną
6.30 ++ Bronisława, Stanisław i Marek Siciarz
6.30 + Helena Oleksy w 7 dniu po śm. od męża Franciszka
18.00 + Jan Siciarz w r. śm. od córki Jadwigi

CZWARTEK 7.05
6.30 W int. Siostry Domiceli z okazji imienin od Wspólnoty Sióstr
6.30 + Wiesław Sikora w 5 r. śm. od Żony i Dzieci
6.30 + Andrzej Jasica od rodziny Orłów
18.00 Do Bożego Miłosierdzia: O ustanie pandemii na świecie i o zdrowie dla wszystkich Parafian
O zdrowie dla Oliwierka
O zdrowie dla Anity i Danuty oraz ich Dzieci
+ Zofia Lachor z okazji imienin od wnuczki Rity z Rodzicami
++ Kazimiera i Stanisław Orczykowscy z okazji imienin od Stanisława
+ Czesław Świerczek w 28 r. śm. od córki Małgorzaty
Za Zmarłych wypominanych w naszym kościele
W łączności z Mszami odprawianymi przez Misjonarzy: ++ Jerzy Świerczek, Ewa Ruchała, Czesław Siciarz, Mieczysław Florek, Stanisław Świerczek, Joanna Oleksy, Władysław Piszczek, Jan Florek, Barbara Gabryś, Ryszard Florek, Katarzyna Wójtowicz, Władysława Wiewióra, Bronisław Uryga, Witold Śmietana, Michał Lupa, Genowefa Pasionek, Eugeniusz Smoleń, Józef Kubatek, Helena Oleksy, Franciszek Zdebski
Za zmarłych w obecnym roku: ++ Eugeniusz Smoleń, Maria Woźniak, Barbara Gabryś, Genowefa Pasionek, Michał Lupa, Witold Śmietana, Władysław Piszczek, ks. Władysław Mrówka, Jan Florek, Bronisław Uryga, Władysława Wiewióra, Katarzyna Wójtowicz, Ryszard Florek, Józef Kubatek, Helena Oleksy, Franciszek Zdebski

PIĄTEK 08.05
6.30 O Boże błog. dla Stanisławy
6.30 + Stanisław Świerczek z okazji imienin od Żony
6.30 + Józef Woźniak od Marii i Władysława Górskich
18.00 + Stanisław Krzyżak z okazji imienin od córki Agnieszki z Rodziną

SOBOTA 09.05
6.30 + Józefa Krzysztof w 20 r. śm. oraz ++ Anna i Józef Krzysztof od Marka Wojtasa z Rodziną
6.30 + Stanisława Niedźwiecka z okazji imienin od Mamy i Braci
6.30 Józefa Orczykowska od chrześnicy Marii Twardowskiej z Rodziną
18.00 + Stanisław Pająk z okazji imienin od Żony

NIEDZIELA 10.05
7.00 ++ Genowefa i Wojciech Augustyn w 30 r. śm. Wojciecha od córki Teresy z Rodziną
9.00 W 18 r. urodzin Gabrieli od Rodziców i Rodzeństwa
9.00 ++ Helena i Jan Jabłońscy w 35 r. śm. Jana od Dzieci z Rodzinami
11.00 + Małgorzata Oleksy od rodziny Pastuszaków
14.00 ++ Ewa i Wiesław Ruchała od syna Macieja z Rodziną
16.00 + Antoni Lorens w r. śm.

W miesiącu maju poza parafią są odprawiane Msze św: ++ Jerzy Świerczek, Ewa Ruchała, Czesław Siciarz, Mieczysław Florek, Stanisław Świerczek, Joanna Oleksy, Władysław Piszczek, Jan Florek, Barbara Gabryś, Ryszard Florek, Katarzyna Wójtowicz, Władysława Wiewióra, Bronisław Uryga, Witold Śmietana, Michał Lupa, Genowefa Pasionek, Eugeniusz Smoleń, Józef Kubatek, Helena Oleksy, Franciszek Zdebski
– Ks. Stanisław Worwa, Ks. Paweł Wróbel, Ks. Marek Mastalski i Księża w Afryce