IV NIEDZIELA ZWYKŁA – 30 I 2022 R.


IV NIEDZIELA ZWYKŁA – 30 I 2022 R.
1. Przeżywamy IV Niedzielę Zwykłą, o godzinie 13.00 odbędzie się Konkurs Kolęd dla dzieci do lat 7.
2. W tym tygodniu będziemy przeżywać:
 we wtorek będziemy przeżywać dzień skupienia dla kobiet przed Świętem Matki Bożej Gromnicznej. Zapraszamy na Mszę św. o godzinie 17.00 gdzie będziemy się modlić w intencji wszystkich kobiet naszej parafii. Od godziny 16.00 możliwość spowiedzi.
 w środę – święto Ofiarowania Pańskiego – MB Gromnicznej. Światowy Dzień Życia Konsekrowanego. Szczególnie zawierzajmy w tym dniu Panu Bogu nasze Siostry Felicjanki i Siostry pochodzące z naszej parafii. Msze święte o: 6.30, 9.00 i 17.00. Na każdej Mszy będzie poświęcenie gromnic. Składka w tym dniu jest przeznaczona na zakony klauzurowe w naszej diecezji
 w czwartek – I czwartek miesiąca lutego. Msze św. o 6.30 i 17.00. Spowiedź rano od 6.00 i wieczorem od 16.00, oraz po Mszy wieczornej w czasie adoracji od 18.30 do godziny 20.00.
 w piątek – I piątek miesiąca. Msze św. o 6.30, 15.30 i 17.00. Spowiedź rano oraz po południu od godziny 15.00. Od godziny 8.00 udamy się z Komunią św. do Chorych.
 w sobotę – I sobota miesiąca. Msze św. o 7.00 i 17.00. O poprowadzenie różańca wynagradzającego o 6.30 prosimy Róże Różańcowe Kobiet.
3. W I czwartek i I piątek nie będzie czynna kancelaria parafialna.
4. Mieszkańcom Miczków Górnych dziękujemy za wysprzątanie naszego kościoła i ofiarę na dekoracje. Na przyszły tydzień prosimy kolejne Rodziny z tego rejonu. Państwo: Maria i Stanisław Sromek, Monika i Adam Krzak, Renata i Józef Jabłońscy, Anna i Stanisław Piotrowscy, Krystyna Tyszkowska, Halina i Zbigniew Tyszkowscy. Bardzo prosimy o sprzątanie w sobotę i w poniedziałek o 9.00. Mieszkańcy Miczaków Górnych kończą swój dyżur, a rozpoczną go Mieszkańcy Bukowca. Pana Rejonowego prosimy o kontakt.
5. W miesiącu lutym ks. Stanisław i ks. Misjonarze odprawią po 30 int. Mszy św. (Msze gregoriańskie) za śp: Eugeniusza Pociechę, Franciszka Dutkę, Stefana Pociechę, Janinę Cieślik, Władysławę Oleksy, Jadwigę, Siciarz, Kunegundę Pociecha, Józefę Król, Zygmunta Kłosowskiego, Stanisława Janczyka, Mieczysława Gawlika, Krzysztofa Mól i Marcina Piotrowskiego.
6. Spotkania:
Chór – w czwartek o godzinie 18.00.
Akcja Katolicka – w czwartek o godzinie 18.00
Ministranci i Lektorzy – w sobotę o 9.00
Schola – w sobotę o godzinie 10.00
Odnowa w Duchu Świętym – w sobotę o godzinie 18.00
7. W minionym tygodniu z naszej wspólnoty odeszła do wieczności śp. Michalina Grabek. Polećmy Jej duszę Bożemu Miłosierdziu…