NIEDZIELA – 3 I 2021


II NIEDZIELA PO NARODZENIU PAŃSKIM – 03.01.2021 R.

 1. Dziś I niedziela miesiąca stycznia. Po każdej Mszy św. adoracja Najświętszego Sakramentu. Składka przeznaczona jest na cele budowlane.
 2. Dziś również o godz. 17.15 Grupa Młodzieżowa zaprasza na wieczór wspomnień o naszym ks. proboszczu Antonim. Będzie on w górnym kościele.
 3. Nasza Żywa Szopka jest dziś otwarta ostatni dzień do godziny 18.30. Serdecznie dziękujemy osobom, które w tym roku użyczyły nam zwierząt do szopki. Paniom: Justynie Jamer, Patrycji Chudy i Stanisławie Oleksy, panom: Maciejowi Oleksy, Rafałowi Oleksy, Piotrowi Górskiemu, Bolesławowi Woźniakowi oraz państwu: Monice i Adamowi Krzak. Wielkie Bóg zapłać i polecamy się już na następny rok.
 4. W środę Uroczystość Objawienia Pańskiego (popularne Trzech Króli). Msze święte jak w niedzielę o 7.00, 9.00, 11.00, 14.00 i 16.00. Składka będzie przeznaczona na Misje święte. Pamiętajmy szczególnie w tym dniu o naszych misjonarzach – ks. Stanisławie, ks. Pawle, o. Jacku i s. Magdalenie. W czasie każdej Mszy św. nasi Kolędnicy Misyjni zaprezentują krótką scenkę misyjną, a wychodząc po Mszy będziemy mogli wesprzeć dzieło kolędników misyjnych ofiarą do puszki. Na każdej Mszy św. poświęcenie kredy i kadzidła. Również panie z CARITASU rozprowadzają kredę i kadzidło a złożone ofiary przeznaczone zostaną na rzecz potrzebujących naszej parafii.
 5. W czwartek I czwartek miesiąca. Po Mszy św. o 17.00 adoracja Najświętszego Sakramentu do godz. 20.00.
 6. Mieszkańcom Wsi Północnej dziękujemy za wysprzątanie kościoła oraz ofiarę na środki czystości i dekoracje. Na przyszły tydzień prosimy kolejne rodziny. Państwo: Matląg Halina i Zbigniew, Matląg Katarzyna i Zbigniew, Michura Magdalena i Władysław, Mordarski Barbara i Jan, Antkiewicz Dorota i Marek, Cieślik Krystyna i Andrzej. Bardzo prosimy o sprzątanie w sobotę i w poniedziałek o 9.00.
 7. Przypominamy, że koncert Kolęd Dzieci do lat 6 odbędzie się w sobotę 23 stycznia o godzinie 14.00. Zapisy do niedzieli 17 stycznia. Możemy również zgrać muzykę i podać panu Organiście.
 8. Zachęcamy do nabywania prasy katolickiej.
 9. W zakrystii są do odbioru pendrive i zdjęcia z uroczystości pogrzebowych ks. Proboszcza.
 10. Ponieważ prognozy pogody są bez większych mrozów, dlatego w przyszłym tygodniu Msze św. będą w górnym kościele.
 11. Od poniedziałku na Mszach świętych o godzinie 17.00 rozpoczynamy Msze św. kolędowe.

Na poniedziałek zapraszamy mieszkańców ŁĘGÓW WSCHODNICH I ZACHODNICH

Na wtorek mieszkańców WSI PÓŁNOCNEJ I SZCZEPIEŃCA

Na czwartek mieszkańców ZADZIELA I WSI POŁUDNIOWEJ

Na piatek mieszkańców PODGÓRZA I MICZAKÓW DOLNYCH

Na sobotę mieszkańców MICZAKÓW GÓRNYCH I BUKOWCA

Zabierzmy ze sobą wodę do poświęcenia. Po Mszy otrzymamy książeczki „Z kolędą w domu” po jednej na każdą rodzinę.