OGŁOSZENIA PARAFIALNE 14 KWIETNIA 2024


 1. Przeżywamy Niedzielę Biblijną, którą rozpoczniemy Ogólnopolski Tydzień Biblijny. Dziś gościmy ks. Jana Barana – misjonarza z Boliwii. Składką wspieramy Jego pracę misyjną.

 2. W imieniu swoim i siostry Magdaleny Orczykowskiej serdecznie zapraszamy na Mszę św. za tydzień, 21 kwietnia na godzinę 11.00, na której będzie miała miejsce uroczystość ślubów wieczystych naszej siostry. Składką w przyszłą niedzielę chcemy z kolei wesprzeć siostrę Magdalenę i Jej zgromadzenie w prowadzeniu swojej działalności misyjnej.

 3. Zapraszamy również na godzinne czuwanie w intencji siostry Magdaleny w sobotę po Mszy św. popołudniowej o godzinie 19.00.

 4. Pod chórem znajduje się wystawa zdjęć z działalności misyjnej Sióstr Misjonarek Najświętszej Maryi Panny Królowej Afryki, do którego należy siostra Magdalena.

 5. Trwa peregrynacja relikwii błogosławionej Rodziny Ulmów. 15 i 16 kwietnia (poniedziałek i wtorek) będą one w Bazylice Matki Boskiej Bolesnej w Limanowej. W poniedziałek o godzinie 17.00 będzie powitanie relikwii, o godzinie 18.00 Msza św. pod przewodnictwem ks. bpa Leszka Leszkiewicza, po Mszy św. czuwanie modlitewne, o 20.30 – różaniec i o 21.00 Apel. We wtorek do godziny 14.00 będzie czas na indywidualną modlitwę, a o 14.00 – pożegnanie relikwii. Ks. Kustosz serdecznie zaprasza.

 6. Księża z Lipek odprawiają od jutra 4 int. pogrzebowe za śp. Wiesława Jawora, 11 int. za śp. Jerzego Wiewióra i 15 int. za śp. Mikołaja Wojtasa.

  5. Rodzinom z Miczaków Dolnych dziękujemy za ich dyżur w dbaniu o czystość i piękno naszego kościoła. Na następny tydzień prosimy kolejne rodziny z tego rejonu. Państwo: Kinga i Marcin Dudzik, Natalia i Józef Smoleń, Bronisława i Tomasz Bąk, Ewa i Eugeniusz Oleksy, Barbara i Marcin Piętka, Halina i Józef Woźniak. Bardzo prosimy o sprzątanie w sobotę i w poniedziałek o godzinie 9.00.

  6. Spotkania:

  w poniedziałek o godzinie 19.00 – Odnowa w Duchu Świętym

  we wtorek o godzinie 18.30 – Chór

  w czwartek o godzinie 19.00 – Chór

  w piątek o godzinie 19.00 – Grupa Młodzieżowa

  w sobotę o godzinie 9.00 – Kandydaci na Lektorów

  w sobotę o godzinie 10.00 – Schola

  w sobotę o 15.00 – Dzieci I Komunijne

  7. W ubiegłym tygodniu odeszli z naszej wspólnoty śp. Jerzy Wiewióra i śp. Józef Smoleń. Polećmy Ich dusze Bożemu Miłosierdziu…