OGŁOSZENIA PARAFIALNE 15 PAŹDZIERNIKA 2023


 1. Przeżywamy XXVIII niedzielę zwykłą w ciągu roku. Dziś przeżywamy w Polsce Dzień Papieski. Jest zbiórka do puszek na Fundację Dzieło Nowego Tysiąclecia, którą przeprowadzają wolontariusze z naszej szkoły.

 2. W tym tygodniu przeżywamy:

  w środę – św. Łukasza – Święto patronalne Służby Zdrowia

  Za tydzień w niedzielę Uroczystość św. Jana Pawła II – patrona Małopolski. Jest to również Światowy Dzień Misyjny – składka będzie przeznaczona na misje.

 3. Przypominamy, że nabożeństwa różańcowe są w każdą niedzielę o godzinie 14.30, a w dni powszednie o godzinie 17.30 połączone z Komunią św. Serdecznie zapraszamy.

 4. Od najbliższego czwartku Msze św. do Bożego Miłosierdzia o godzinie 18.00 będzie już w nowym kościele. W ten czwartek, z racji spotkania dekanalnego księży, wyjątkowo po Mszy św. o godzinie 18.00 nie będzie adoracji.

 5. Grupa Seniorów zaprasza do świetlicy w środę 18 października na godzinę 10.00 na wykład „Pierwsza pomoc medyczna”. Serdecznie zapraszamy.

 6. Mamy możliwość dołączenia się do pielgrzymki z Łososiny Dolnej do Medjugorie (jest to sam pobyt w sanktuarium bez innych atrakcji). Pielgrzymka będzie w dniach 7-12 listopada. Koszt orientacyjny to od 700 do 800 złotych i 100 euro. Ilość miejsc ograniczona. Zapisy i szczegółowe informacje u pana Edwarda Smolenia – tel: 606906156. Zapisów najlepiej dokonywać do końca tego tygodnia.

 7. Przypominamy, że przy wyjściu z kościoła są już kartki na wypominki listopadowe i roczne. Przy rocznych wybierzmy godzinę Mszy św. przed którą mają być czytane.

 8. Rodzinom ze Szczepieńca serdecznie dziękujemy za posprzątanie kościoła i ofiarę na dekoracje. Na następny tydzień prosimy ostatnie już Rodziny z tego rejonu. Państwo: Agata i Janusz Wnęk, Edyta i Jacek Cieślik, Krystyna i Paweł Kryzia, Maria i Jarosław Pawlik, Natalia i Jakub Mysza, Ilona Warso i Andrzej Smoleń,panie: Beata Pociecha i Irena Wójtowicz. Bardzo prosimy o sprzątanie w sobotę i w poniedziałek o godzinie 9.00.

 9. Spotkania:

  W poniedziałek po Mszy św. o 18.00 – Odnowa w Duchu Świętym

  W środę o godzinie 19.00 – Rada Parafialna

  W czwartek o godzinie 19.00 – Chór

  W sobotę o godzinie 9.00 – Ministranci

  W sobotę o godzinie 10.00 – Schola.