OGŁOSZENIA PARAFIALNE 16 KWIETNIA 2023


  1. Przeżywamy Niedzielę Bożego Miłosierdzia, którą rozpoczynamy Tydzień Miłosierdzia. Dziś na każdej Mszy odmówimy Koronkę i zawierzymy się Bożemu Miłosierdziu. Dziś również zbiórka do puszek na rzecz CARITAS Diecezji Tarnowskiej.

  2. Za tydzień Niedziela Biblijna.

  3. Gratulujemy naszym Ministrantom i ks. Zbigniewowi za zajęcie I miejsca w halowym turnieju piłkarskim na szczeblu rejonowym. W czerwcu udadzą się na mistrzostwa diecezjalne.

  4. Serdecznie dziękujemy panu staroście Mieczysławowi Urydze i naszemu radnemu panu Rafałowi za przekazanie nam serca na zbieranie plastikowych nakrętek od butelek. W tym tygodniu będzie już ono zamontowane. Nakrętki będą zbierane na zakup pomp głębinowych dla naszych misjonarzy w Afryce, w tym dla naszego rodaka ks. Stanisława.

  5. Rodzicom Bierzmowanych dziękujemy za wysprzątanie kościoła i ofiarę na dekoracje oraz za komplet alb kapłańskich. Na przyszły tydzień prosimy kolejne rodziny z Łęgów Zachodnich. Państwo: Celina i Dariusz Antolec, Marta i Krzysztof Krzak, Maria i Stefan Sukiennik, Ewa i Wacław Wiewióra, pani Urszula Wiewióra, pan Jacek Tobiasz. Bardzo prosimy o sprzątanie w sobotę i w poniedziałek o godzinie 9.00. 

  6. W sobotę odeszła do wieczności śp. Stanisława Sicirz lat 84 z Podgórza. Nie znamy jeszcze daty pogrzebu. Polećmy Jej duszę Bożemu Miłosierdziu…
  7. Spotkania: Poniedziałek po Mszy św. o 18.00 – Odnowa w Duchu Świętym

    Czwartek – o godzinie 19.00 – Chór

Sobota – o godzinie 9.00 – kandydaci na ministrantów

Sobota – o godzinie 10.00 – Schola