OGŁOSZENIA PARAFIALNE 18 LUTEGO 2024


  1. Przeżywamy I Niedzielę Wielkiego Postu. Po Mszach św. o godzinie 7.00 i 11.00 nabożeństwo Drogi Krzyżowej, o godzinie 15.00 Gorzkie Żale z kazaniem pasyjnym, a bezpośrednio po nich Msza św. Dzisiejsza składka przeznaczona jest na Wyższe Seminarium Duchowne w Tarnowie.
  2. Nabożeństwa Drogi Krzyżowej odprawiane są w każdy piątek w następującym porządku:

         o godzinie 15.00 prowadzą Dzieci

         o godzinie 16.30 dla Wszystkich

        o godzinie 19.30 prowadzi Młodzież

  1. Serdecznie dziękujemy panom: Zygmuntowi Kulpie, Eugeniuszowi i Kamilowi Krzyżakom oraz Marcinowi Kaliszowi za demontaż starych drzwi do kościoła.
  2. Za tydzień w niedziele będziemy przeżywać Dzień Modlitwy, Postu i Solidarności z Misjonarzami. Będziemy modlić się za polskich misjonarzy oraz zbiórką do puszek wspierać ich działalność.
  3. Rodzinom z Podgórza dziękujemy za ich dyżur w dbaniu o czystość i piękno naszego kościoła. Na następny tydzień prosimy kolejne rodziny z tego rejonu. Państwo: Maria i Henryk Krzak, Anna i Paweł Krzak, Julia i Tomasz Leśnik, Renata i Mirosław Jawor, Panie Ewa Leśnik i Ewa Jawor. Bardzo prosimy o sprzątanie w sobotę i w poniedziałek o godzinie 9.00.
  4. Spotkania:

         w poniedziałek o godzinie 18.00 – Odnowa w Duchu Świętym

        w czwartek o godzinie 18.00 – Chór