OGŁOSZENIA PARAFIALNE 21 KWIETNIA 2024


 1. Przeżywamy IV Niedzielę Wielkanocną nazywaną Niedzielą Dobrego Pasterza – Światowy Dzień Modlitw o Powołania, którą rozpoczynamy tydzień modlitw o powołania do służby w Kościele. Na Mszy św. o godzinie 11.00 uroczystość ślubów wieczystych naszej siostry Magdaleny Orczykowskiej. Dzisiejszą składką w chcemy wesprzeć siostrę Magdalenę i Jej zgromadzenie w prowadzeniu swojej działalności misyjnej.

 2. Pod chórem znajduje się wystawa zdjęć z działalności misyjnej Sióstr Misjonarek Najświętszej Maryi Panny Królowej Afryki, do którego należy siostra Magdalena.

 3. We wtorek Uroczystość św. Wojciecha – głównego Patrona Polski. Msze św. o godzinie 6.300 i 18.00.

 4. W sobotę, 27 kwietnia, na Mszy św. o godzinie 12.00 w Bazylice MB Bolesnej w Limanowej ośmiu naszych kandydatów na lektorów zostanie uroczyście przyjętych o grona lektorów. Zapraszamy i gratulujemy nowym Lektorom i ich Rodzinom. Pani Zosi serdecznie dziękujemy za pomoc w przygotowaniu.

 5. Za tydzień składka jest przeznaczona na Wyższe Seminarium Duchowne w Tarnowie.

  6. Rodzinom z Miczaków Dolnych dziękujemy za ich dyżur w dbaniu o czystość i piękno naszego kościoła. Na następny tydzień prosimy kolejne rodziny z tego rejonu. Państwo: Anna i Przemysław Jabłońscy, Elżbieta i Józef Jabłońscy, Kinga i Krzysztof Jabłońscy, panie: Małgorzata Zygmunt i Stanisława Jabłońska, panowie: Marek Smoleń i Stanisław Smoleń. Bardzo prosimy o sprzątanie w sobotę i w poniedziałek o godzinie 9.00.

  7. Spotkania:

  w poniedziałek o godzinie 19.00 – Odnowa w Duchu Świętym

  w piątek o godzinie 19.00 – Grupa Młodzieżowa

  w sobotę o godzinie 9.00 – Uczniowie Klas III i starsi, którzy chcieliby zostać ministrantami

  w sobotę o godzinie 10.00 – Schola

  8. W ubiegłym tygodniu odszedł z naszej wspólnoty śp. Józef Siciarz. Polećmy Jego duszę Bożemu Miłosierdziu…