OGŁOSZENIA PARAFIALNE 24 WRZEŚNIA 2023


 1. Przeżywamy XXV niedzielę zwykłą w ciągu roku. Dziś przypada Dzień Modlitw o Trzeźwość. Prośmy o wolność od nałogu dla wszystkich Polaków. Na Mszach św. o godzinie 9.00 i 11.00 poświęcimy dzieciom i młodzieży przybory szkolne na nowy rok szkolno – katechetyczny.

 2. W piątek święto Świętych Archaniołów: Michała, Rafała i Gabriela. Msza św. w kapliczce na Podgórzu koło państwa Lupów będzie w tym dniu o godzinie 16.00.

 3. Za tydzień w niedzielę, na Mszy św. o godzinie 11.00 będzie poświęcenie różańcy dla Dzieci klas III. Zapraszamy Dzieci i Rodziców.

 4. Nabożeństwa różańcowe będziemy sprawować od przyszłej niedzieli 1 października. W niedziele będą one o 14.30, a w dni powszednie o godzinie 17.30 połączone z Komunią św. Serdecznie zapraszamy dzieci, młodzież i dorosłych na rozważanie i odmawianie tej modlitwy.

 5. Włączamy się w diecezjalną zbiórkę na studnie głębinowe w Czadzie. Za drzwiami do dolnego kościoła znajduje się karton na stare, nieużywane lub zepsute telefony komórkowe, tablety i laptopy. Możemy je przynosić i składać do niedzieli 29 października 2023.

 6. W kancelarii lub zakrystii są już do nabycia Kalendarze Rolników na 2024 rok w cenie 30 złotych.

 7. Zachęcamy od odwiedzenia zabytkowego kościoła, bo został nam już ostatni tydzień zwiedzania. Dziś będzie on dostępny od 12.00 do 17.00, oraz w najbliższy czwartek, piątek i sobotę od 9.00 do 13.00 i od 13.30 do 18.00.

 8. Rodzinom ze Szczepieńca serdecznie dziękujemy za posprzątanie kościoła i ofiarę na dekoracje. Na następny tydzień prosimy kolejne Rodziny z tego rejonu. Państwo: Dorota i Artur Lupa, Maria i Edward Lupa, Elżbieta i Mirosław Wójcik, Lucyna i Stefan Sasak, Maria i Wiesław Staszak, Ewa i Ryszard Szewczyk, pan Władysław Twaróg. Bardzo prosimy o sprzątanie w sobotę i w poniedziałek o godzinie 9.00.

 9. Spotkania:

  W poniedziałek po Mszy św. o 18.00 – Odnowa w Duchu Świętym

  W środę po mszy wieczornej – Redakcja Skibowego Kamienia

  W czwartek o godzinie 19.00 – Chór

  W piątek po Mszy św. wieczornej – Grupa Młodzieżowa

  W sobotę o godzinie 9.00 – Ministranci

  W sobotę o godzinie 10.00 – Schola.

 10. W ostatnim czasie odeszły z naszej wspólnoty śp. Helena Dudzik, lat 94 z Paszkowca i śp Genowefa Bednarek, lat 90 z Łęgów. Polećmy Ich dusze Bożemu Miłosierdziu…