OGŁOSZENIA PARAFIALNE 3 MARCA 2024


 1. Przeżywamy III Niedzielę Wielkiego Postu. Po Mszach św. o godzinie 7.00 i 11.00 nabożeństwo Drogi Krzyżowej – z tej racji prosimy o indywidualną zmianę tajemnic różańcowych. Po południu, o godzinie 15.00 Gorzkie Żale z kazaniem pasyjnym, a bezpośrednio po nich Msza św.

 2. Przypominamy, że nabożeństwa Drogi Krzyżowej w piątki są w następującym porządku:

  15.00 – Droga Krzyżowa dla Dzieci

  16.30 – Droga Krzyżowa dla Wszystkich

  19.30 Droga Krzyżowa dla Młodzieży

 3. W tym tygodniu wypada I czwartek miesiąca marca – dzień modlitwy o powołania kapłańskie, misyjne i zakonne.

 4. Są już do nabycia paschaliki i baranki wielkanocne. Za małe paschaliki i baranki prosimy o ofiarę 8 złotych, a za większe 15 złotych.

  5. Rodzinom z Podgórza dziękujemy za ich dyżur w dbaniu o czystość i piękno naszego kościoła. Na następny tydzień prosimy kolejne rodziny z tego rejonu. Państwo: Maria i Tomasz Piotrów, Marta i Krzysztof Bargieł, Anna i Zbigniew Lupa, Halina i Andrzej Woźniak, Barbara i Krzysztof Nowak, Mirosława i Krzysztof Smoleń. Bardzo prosimy o sprzątanie w sobotę i w poniedziałek o godzinie 9.00.

  6. Spotkania:

  w poniedziałek o godzinie 18.00 – Odnowa w Duchu Świętym

  we wtorek o godzinie 17.30 – Chór

  w piątek o godzinie 18.30 – Grupa Młodzieżowa

  w sobotę o godzinie 9.00 – Kandydaci na Lektorów

  w sobotę o godzinie 10.00 – Schola

  w sobotę o godzinie 10.00 – Kandydaci do Bierzmowania