OGŁOSZENIA PARAFIALNE 6 SIERPNIA 2023


  1. Przeżywamy Święto Przemienienia Pańskiego. Po Mszach św. o godzinie 7.00 i 11.00 zmiana tajemnic różańcowych.

  2. Przypominamy, że spotkanie organizacyjne przed pielgrzymką grupy nr 15 – św. Jacka Limanowa odbędzie się dzisiaj – w niedzielę 6 sierpnia w Bazylice Matki Bożej Bolesnej w Limanowej o godz. 17.00. Po spotkaniu będzie jeszcze można zapisać się na pielgrzymkę.

  3. W dniu 17 sierpnia (czwartek) odbędą się dróżki do Pana Jezusa w Kalwarii Zebrzydowskiej. Nabożeństwo dróżek rozpocznie się o godzinie 7.30 na Placu Rajskim przed Bazyliką Matki Boskiej Kalwaryjskiej. Zaprasza przewodnik pan Wiesław Lachor.

  4. Przypominamy, że Msze św. do Bożego Miłosierdzia w czwartki o godzinie 18.00 są odprawiane w zabytkowym kościele. Po Mszy jest zawsze adoracja do godziny 21.00

  5. W ten piątek, jeśli nie będzie padać, na godzinę 9.00 zapraszamy chętnych do pielęgnacji rabatek przykościelnych.

  6. W sobotę na godzinę 19.00 serdecznie zapraszamy na Nabożeństwo Fatimskie, któremu będzie przewodniczył i Słowo Boże do nas wygłosi ks. dr hab. Marek Kluz. O poprowadzenie różańca i niesienie figury prosimy CARITAS.

  7. Przypominamy, że nasz zabytkowy kościół jest otwarty od czwartku do soboty od godziny 9.00 do 13.00 i od 13.30 do 18.00, a w niedziele od 12.00 do 17.00.

  8. Za tydzień w niedzielę 13 sierpnia na Mszach świętych swoim świadectwem pracy misyjnej podzieli się z nami siostra Magdalena. Nasza ofiara w tym dniu będzie pomocą dla Jej placówki misyjnej. Po Mszach św. będzie można również nabyć pamiątki z Afryki, gdzie pracuje nasza Siostra.

  9. Serdecznie dziękujemy Dorosłym i Młodzieży za pomoc w przyjęciu pielgrzymów z Limanowej. Dziękujemy piekarni Tęgoborze za drożdżówki dla pielgrzymów.

  10. Rodzinom ze Wsi Północnej serdecznie dziękujemy za dyżur przy sprzątaniu kościoła. Od przyszłego tygodnia prosimy już rodziny ze Szczepieńca. Państwo: Dorota i Marek Lupa, Elżbieta i Ludwik Sejmej, Wioletta i Mateusz Baca, Teresa i Zenon Orzechowscy, Agnieszka i Adam Zboś, pan Wiesław Smoleń. Bardzo prosimy o sprzątanie w sobotę i w poniedziałek o godzinie 9.00.