OGŁOSZENIA PARAFIALNE 8 PAŹDZIERNIKA 2023


 1. Przeżywamy XXVII niedzielę zwykłą w ciągu roku.

 2. W następna niedzielę przeżywamy w Polsce Dzień Papieski. Będzie zbiórka do puszek na Fundację Dzieło Nowego Tysiąclecia, którą przeprowadzą wolontariusze z naszej szkoły.

 3. W sobotę Święto Edukacji i Dzień Nauczyciela. Polecajmy ich w naszych modlitwach w trosce o dobre wychowanie młodego pokolenia i prośmy o radość życie wiecznego dla tych, którzy odeszli.

 4. Przypominamy, że nabożeństwa różańcowe są w każdą niedzielę o godzinie 14.30, a w dni powszednie o godzinie 17.30 połączone z Komunią św. Serdecznie zapraszamy.

 5. W czwartek Msza św. do Bożego Miłosierdzia o godzinie 18.00 będzie w zabytkowym kościele.

 6. W piątek na godzinę 18.00 zapraszamy na ostatnie w tym roku Nabożeństwo Fatimskie. Zakończymy je, podobnie jak w ostatnich latach, na cmentarzu przy grobie śp. ks. Antoniego Pisia. Nabożeństwu będzie przewodniczył i Słowo Boże do nas wygłosi ks. Stanisław Kudlik. O poniesienie figury i odmówienie różańca prosimy Druhów z OSP w Męcinie. W tym dniu różaniec będzie tylko na Nabożeństwie Fatimskim po Mszy św.

 7. Księża z Lipek od jutra będą odprawiać po 15 int. pogrzebowych za śp. Genowefę Bednarek i Barbarę Wiewióra.

 8. Przy wyjściu z kościoła są już kartki na wypominki listopadowe i roczne. Przy rocznych wybierzmy godzinę Mszy św. przed którą mają być czytane.

 9. Rodzinom ze Szczepieńca serdecznie dziękujemy za posprzątanie kościoła i ofiarę na dekoracje. Na następny tydzień prosimy kolejne Rodziny z tego rejonu. Państwo: Agnieszka i Marcin Trzeciak, Monika i Grzegorz Tobiasz, Sabina i Jan Bojar, Małgorzata i Jarosław Smoleń, Lucyna i Krzysztof Kołodziej, Karolina i Kamil Wnęk, pani Grażyna Smoleń. Bardzo prosimy o sprzątanie w sobotę i w poniedziałek o godzinie 9.00. Powoli Mieszkańcy Szczepieńca będą kończyć swój dyżur, a zaczną go Mieszkańcy Zadziela.

 10. Spotkania:

  W poniedziałek po Mszy św. o 18.00 – Odnowa w Duchu Świętym

  W środę o godzinie 19.00 – Akcja Katolicka

  W czwartek o godzinie 19.00 – Chór

  W sobotę o godzinie 9.00 – Ministranci i Lektorzy

  W sobotę o godzinie 10.00 – Schola.