OGŁOSZENIA PARAFIALNE 9 CZERWCA 2024


 1. Przeżywamy X niedzielę zwykłą w ciągu roku.

 2. Od poniedziałku nabożeństwa czerwcowe w dni powszednie będą o godzinie 17.45, a w niedziele o godzinie 15.00.

 3. W tym tygodniu będziemy przeżywać:

 4. W czwartek – Dzień Fatimski. Wspólnie z Akcją Katolicką chcemy go ofiarować w intencji pokoju na świecie. Rozpoczniemy o 18.40 nabożeństwem czerwcowym, o godzinie 19.00 Msza św. a po niej procesja do przydrożnych kapliczek z modlitwą różańcową. Udamy się do kapliczek: koło państwa Lupa, później do kapliczki przy ul. Białodworskiej, następnie kapliczka na ul. Rolnej i kapliczka u Sióstr. Zakończymy w kościele. Nabożeństwo będzie dłuższe, ale wszyscy zdajemy sobie sprawę, że pokój jest wielką wartością, a sytuacja jest coraz bardziej niespokojna. O poprowadzenie różańca prosimy Akcję Katolicką, a o poniesienie figury Akcję Katolicką oraz Rodziców Dzieci I Komunijnych.

 5. W sobotę przypada 12 rocznica objęcia diecezji przez bpa Andrzeja Jeża. Polecajmy Go w naszych modlitwach.

 6. W przyszłą niedzielę będziemy przeżywać odpust parafialny ku czci św. Antoniego Padewskiego. Uroczysta suma z procesją wokół kościoła o godzinie 11.00.

 7. Są jeszcze 4 miejsca na styczniową pielgrzymkę do Meksyku. Chętnych prosimy o kontakt z panem Edwardem Smoleniem.

 8. Informujemy, że w tym roku Msza na cmentarzu będzie w niedzielę 23 czerwca o godzinie 15.00, a coroczne poświęcenie pojazdów i błogosławieństwo kierowców będzie w niedzielę 30 czerwca.

 9. Rodzinom z Miczaków Górnych dziękujemy za posprzątanie i wystrój naszego kościoła. Na następny tydzień prosimy kolejne Rodziny z Miczaków Górnych. Państwo: Agata i Marek Woźniak, Bożena i Andrzej Woźniak, Zofia i Tadeusz Pociecha, Bogusława i Jerzy Dudczyk, pani Zofia Smajdor, pan Stanisław Bednarek. Bardzo prosimy o sprzątanie w sobotę i w poniedziałek o godzinie 9.00.

  10. Spotkania:

  w poniedziałek o godzinie 19.00 – Odnowa w Duchu Świętym

  we wtorek o godzinie 19.00 – Chór

  w środę po Mszy św. popołudniowej – Rodzina Felicjańska

  w środę po Mszy św. popołudniowej – Spotkanie w kościele Mieszkańców Łęgów odnośnie Dożynek

  w piątek o godzinie 19.00 – Grupa Młodzieżowa