OGŁOSZENIA PARAFIALNE – II NIEDZIELA ZWYKŁA – 15 STYCZNIA 2023


 1. Dziś przeżywamy odpust ku czci św. Antoniego Opata. Uroczysta suma o godz. 11.00. O 13.00 zapraszamy na koncert noworoczny naszej orkiestry.

 2. We wtorek będziemy przeżywać Dzień Judaizmu w Kościele w Polsce.

 3. Od środy rozpoczyna Tydzień Modlitw o Jedność Chrześcijan. Zachęcamy do codziennej modlitwy w tej intencji.

 4. W nadchodzącą sobotę Dzień Babci, a w niedzielę Dzień Dziadka. Pamiętajmy o sobie w tych dniach.

 5. Za tydzień składka będzie przeznaczona na ogrzewanie kościoła.

 6. Już dziś zapraszamy na spotkanie opłatkowe dla Grup Parafialnych, które odbędzie się za 2 tygodnie w niedzielę 29 stycznia o godzinie 16.30 w budynku OSP w Męcinie.

 7. Serdecznie gratulujemy naszym Kolędnikom Misyjnym za zajęcie I miejsca w konkursie strojów kolędniczych na Diecezjalnym Spotkaniu Kolędników Misyjnych wczoraj w Jodłowej. Gratulujemy również czwórce Laureatów Konkursu Wiedzy Misyjnej. Dziękujemy wszystkim zaangażowanym w przygotowanie Kolędników. Zapraszamy za rok.

 8. Proszono nas by ogłosić, że szczepienia dla psów przeciw wściekliźnie będą w Męcinie w sobotę 21 stycznia 2023. Szczegóły w gablotach.

 9. Spotkania:

  W poniedziałek o godzinie 18.00 – Odnowa w Duchu Świętym

  W czwartek o godzinie 18.00 – Chór

  W sobotę o godzinie 10.00 – Schola

  7. Serdecznie dziękujemy Rodzinom z Łęgów Wschodnich za posprzątanie kościoła i ofiarę na dekoracje. Na przyszły tydzień prosimy kolejne rodziny tego rejonu. Państwo: Danuta i Wiesław Świerczek, Zofia i Stanisław Pawlik, Anna i Piotr Biedroń, Paulina i Andrzej Pawlik, Agnieszka i Leszek Starzyk, Aleksandra i Stanisław Świerczek. Prosimy o sprzątanie w sobotę i poniedziałek o godzinie 9.00.