OGŁOSZENIA PARAFIALNE – NIEDZIELA CHRZTU PAŃSKIEGO 08.01.2023


 1. Dziś Święto Chrztu Pańskiego, którym kończymy liturgiczny okres Bożego Narodzenia.

 2. Za tydzień – odpust ku czci św. Antoniego Opata. Uroczysta suma o godz. 11.00. O 13.00 zapraszamy na koncert noworoczny naszej orkiestry. Spowiedź przed odpustem w sobotę od godz. 16.00

 3. Bardzo serdecznie dziękujemy Rodzinom z Łęgów Wschodnich za posprzątanie kościoła i ofiarę na dekoracje. Na przyszły tydzień prosimy kolejne rodziny tego rejonu. Państwo: Zofia i Kazimierz Pociecha, Iwona i Tomasz Pociecha, Marta i Grzegorz Dudzik, Maria i Władysław Lachor, pani Joanna Bednarek, pan Mieczysław Pociecha. Prosimy o sprzątanie w sobotę i poniedziałek o godzinie 9.00.

 4. Przypominamy, że 29 stycznia, w niedzielę, o godzinie 13.00 odbędzie się Konkurs Kolęd dla dzieci do lat 7. Dzieci prosimy zgłaszać do 22 stycznia. Podkłady muzyczne można przekazywać Panu Organiście.

 5. Kolędnikom Misyjnym serdecznie dziękujemy za ich trud. Zebrali oni kwotę 16169 złotych, 24 euro i 5 franków.

 6. Wyjazd na Diecezjalne Spotkanie Kolędników Misyjnych do Sanktuarium Dzieciątka Jezus w Jodłowej w sobotę o 7.30 z parkingu obok kościoła. Powrót około godziny 16.00.

 7. Spotkania:

  W poniedziałek o godzinie 18.00 – Odnowa w Duchu Świętym

  W czwartek o godzinie 18.00 – Chór

  7. W minionym tygodniu odeszła do wieczności śp. Rozalia Jabłońska lat 93 z Łęgów Wschodnich. Polećmy Jej duszę Bożemu miłosierdziu…