OGŁOSZENIA PARAFIALNE XXIIi NIEDZIELA ZWYKŁA 2.07


 1. Bóg zapłać za dzisiejsze ofiary na planowane prace na cmentarzu.
 2. W środę nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy
 3. W czwartek od godz. 17.00 godzina święta. O poprowadzenie modlitwy prosimy Odnowę w Duchu Świętym. W czasie Adoracji możliwość spowiedzi.
 4. W Pierwszy Piątek miesiąca Msza św. o Sercu Pana Jezusa oraz Komunia święta wynagradzająca o godz. 6.30 i 18.00. Spowiedź od godz. 17.00.
 5. W następną niedzielę Słowo Boże wygłosi ks. Misjonarz Stanisław Worwa oraz ks. Rene. Będzie także okazja do złożenia naszego misyjnego daru dla Kościoła w Czadzie i misji ks. Stanisława, naszego Rodaka.
 6. W liturgii nadchodzącego tygodnia wspominamy: – Poniedziałek święto św. Tomasza Apostoła, – w czwartek bł. Marii Teresy Ledóchowskiej (patronka misji świętych), -w sobotę św. Jana z Dukli, kapłana
 7. Trwa tygodniowy odpust w Tuchowie. Informacje na plakatach.
 8. Do końca lipca trwają zapisy na Pieszą Pielgrzymkę Tarnowską. Koszt 90 zł. Następna osoba z rodziny płaci mniej.
 9. Mieszkańcom Łęgów koło Stacji dziękujemy za wysprzątanie kościoła oraz ofiarę na środki czystości i dekorację. Na przyszły tydzień prosimy rodziny: Mrożek Sylwester, Agnieszka; Gaiński Maciej, Krystyna ; Smoleń Janusz, Stanisława; Jędrzejek Joanna, Szymon; Firlej Tomasz Anna. Bardzo prosimy o posprzątanie w sobotę i poniedziałek o 9.00.
 10. Szpital w Limanowej pomaga leczyć depresję. Informacje na plakatach.
 11. 15 lipca w Ośrodku Zdrowia kompleksowe komputerowe badanie wzroku. Informacje w Ośrodku Zdrowia w Męcinie.
 12. Od wieczności odszedł Jan Wideł, brat naszego Szafarza. Pogrzeb odbędzie się 4 lipca (wtorek) o godz. 16 w parafii Chomranice. Niech odpoczywa w pokoju wiecznym w Bogu.