Ogłoszenia XXI Niedziela Zwykła


XXI NIEDZIELA ZWYKŁA – 21.08.2022

1. Przeżywamy XXI niedzielę zwykłą w ciągu roku.
2. W tym tygodniu przeżywamy:
 w środę – Święto św. Bartłomieja Apostoła
 w piątek – Uroczystość NMP Częstochowskiej. Msze św. w kościele o 6.30, 9.00 i 18.00. Dodatkowo będzie Msza św. o godzinie 16.00 na Miczakach przy kapliczce państwa Jabłońskich. Z racji uroczystości nie ma w tym dniu postu od mięsa.
 w niedzielę na Mszy św. o godzinie 9.00 podziękujemy siostrze Racheli za Jej posługę w naszej parafii oraz przywitamy ks. Zbigniewa naszego nowego wikariusza.
 w niedzielę na Mszy św. o godzinie 11.00 będziemy z Mieszkańcami Bukowca, jako Wspólnota Parafialna, dziękować Panu Bogu za tegoroczne zbiory.
3. Kustosz sanktuarium Matki Bożej Pocieszenia na Pasierbcu zaprasza na tygodniowy odpust. Szczegółowy program odpustu znajduje się w gablocie.

4. NSZZ Rolników Indywidualnych Solidarność jak co roku organizuje pielgrzymkę na Ogólnopolskie Dożynki na Jasnej Górze w dniu 4 września. Koszt wyjazdu to 60 zł. Zapisy u panów Wojciecha Włodarczyka i Kazimierza Woźniaka. Serdecznie zapraszamy do wzięcia udziału.
5. Rodzinom z Zakrętka dziękujemy za ich dyżur i troskę o czystość i piękno naszej świątyni. Na przyszły tydzień prosimy kolejne Rodziny z tego rejonu. Państwo: Anna i Krzysztof Stawiarscy, Małgorzata i Grzegorz Dynowscy, Mariola i Grzegorz Ociepka, Małgorzata i Dariusz Jawor, Grażyna i Mirosław Dudek, Iwona i Wiesław Pachowicz, Agnieszka i Krzysztof Banach, Iwona i Łukasz Janusz. Bardzo prosimy o sprzątanie w sobotę i w poniedziałek o godzinie 9.00.