V NIEDZIELA ZWYKŁA – 06 II 2022 R.


V NIEDZIELA ZWYKŁA – 06 II 2022 R.
1. Przeżywamy V Niedzielę Zwykłą. Po Mszach o 7.00 i 11.00 zmiana tajemnic różańcowych. Składka na cele budowlane.
2. W piątek Światowy Dzień Chorego. Ks. Dziekan zaprasza do Sanktuarium w Limanowej na godzinę 10.00. Najpierw będzie nabożeństwo pokutne, Drogi Matki Bożej Bolesnej, a o 11.00 Msza św. z namaszczeniem chorych. U nas z racji pandemii Dzień Chorych przekładamy na Wielki Post.
3. Informujemy, że rozpoczniemy wycinkę drzew w lesie plebańskim na wymianę dachu na plebanię i jak się uda również na stodołę. Wycinka będzie większa, ponieważ musimy usunąć również drzewa zaatakowane przez jemiołę.
4. Ze względu na niepewną sytuację na granicach rezygnujemy z pielgrzymki do Gruzji. Zamiast tego myślimy o pielgrzymce przez Lazurowe Wybrzeże, Ars i La Salette. Szczegóły podamy w późniejszym terminie.
5. Za dwa tygodnie w sobotę 19 lutego organizujemy wyjazd chętnych na narty do Białki Tatrzańskiej. Wyjazd o 13.30, powrót około północy. Łączny koszt autokaru i karnetu na 6 godzin wynosi 120 złotych. Zapisy u księży.
6. Mieszkańcom Miczaków Górnych pięknie dziękujemy za dyżur przy naszej świątyni. Na przyszły tydzień prosimy już Rodziny z Bukowca. Państwo: Maria i Stanisław Lachor, Agata i Mateusz Łazarczyk, Władysław Lachor, Aneta i Marek Saska, Paulina i Adam Świerczek, Wiesława i Kazimierz Pawlik, Bogdan Orzeł. Bardzo prosimy o sprzątanie w sobotę i w poniedziałek o 9.00.
7. Spotkania:
Odnowa w Duchu Świętym – we wtorek o godzinie 18.00
Chór – w czwartek o godzinie 18.00.
Młodzież – piątek o godzinie 19.00
Ministranci – w sobotę godzinie o 8.30
Schola – w sobotę o godzinie 10.00
8. W minionym tygodniu z naszej wspólnoty odeszli do wieczności śp: Antoni Lupa, Władysław Krzemiński i Józefa Piszczek Polećmy Ich dusze Bożemu Miłosier-dziu…