V NIEDZIELA ZWYKŁA – 7 II 2021


Dziś przeżywamy I Niedziele lutego.
W nadchodzącym tygodniu wspominamy:
w środę – wspomnienie św. Scholastyki
w czwartek – wspomnienie NMP z Lourdes – Światowy Dzień Chorego. Tradycyjnie zapraszamy naszych Chorych i ich Opiekunów do Sanktuarium w Limanowej. Od 9.30 Spowiedź św, o 10.00 Drużki Maryjne i o 11.00 Msza św. połączona z błogosławieństwem Najświętszym Sakramentem.
Również w czwartek w naszej parafii będziemy przeżywać Nabożeństwo 40 Godzinne.
8.00 – Msza św.
9.00 – Członkowie Żywego Różańca
10.00 – Caritas
11.00 – Odnowa w Duchu Świętym
12. 00 – Msza św.
13.00 – Adoracja prywatna
14.00 – Ministranci, Schola i Dzieci
15.00 – Lektorzy, Młodzież klas VII i VIII oraz szkół średnich
16.00 – Akcja Katolicka
17.00 – Msza św.
18.00 – 20.00 – Adoracja prywatna
Mieszkańcom Wsi Północnej dziękujemy za wysprzątanie kościoła oraz ofiarę na środki czystości i dekoracje. Na przyszły tydzień prosimy kolejne rodziny. Państwo: Pasionek Anna i Maciej, Pasionek Maria, Jasica Zofia, Smoleń Teresa, Smoleń Dominika i Wiesław, Smoleń Marcin. Bardzo prosimy o sprzątanie w sobotę i w poniedziałek o 9.00.
Orkiestrze OSP Męcina, pod batutą pana Władysława Michury, serdecznie dziękujemy za piękny koncert kolęd, który mogliśmy wysłuchać w ubiegłą niedzielę.
W imieniu Caritas naszej diecezji zwracamy się z prośbą o przekazanie 1% należnego podatku na cele realizowane przez Caritas Diecezji Tarnowskiej. KRS 0000211791. Dopisek: „Cel szczegółowy: Parafia Świętego Antoniego w Męcinie” sprawi, że kwota ta wróci do Caritas naszej parafii dla naszych potrzebujących. Bóg zapłać za każdą ofiarę.
Zachęcamy do nabywania prasy katolickiej.