XV NIEDZIELA ZWYKŁA – 10.07.2022


OGŁOSZENIA PARAFIALNE

XV NIEDZIELA ZWYKŁA – 10.07.2022

1. Przeżywamy XV niedzielę zwykłą w ciągu roku. O godzinie 16.00 krótkie spotkanie Rady Parafialnej. Za tydzień składka na tacę będzie przeznaczona na Wyższe Seminarium Duchowne w Tarnowie.
2. Dziękujemy naszej parafialnej CARITAS oraz panu Adamowi Jabłońskiemu za rozprowadzanie w ubiegłą niedzielę świec na rzecz najbardziej potrzebujących naszej parafii.
3. W poniedziałek święto św. Benedykta Opata – patrona Europy.
4. W środę zapraszamy na godzinę 19.00 na nabożeństwo fatimskie. Eucharystii będzie przewodniczył ks. prałat Józef Poręba z Limanowej. O poprowadzenie różańca i niesienie figury prosimy Odnowę w Duchu Świętym.
5. Rozpoczęliśmy prace przy budowie podjazdu do pionowej platformy dla niepełnosprawnych. W środę mają zmontować odnowiony główny ołtarz w zabytkowym kościele, a do końca lipca boczne ołtarze. Na sierpień mamy zaplanowane prace przy wymianie dachu na plebanii i stodole. Chcemy również poprawić akustykę w górnym kościele.
6. Rodzinom z Paszkowca dziękujemy za ich dyżur i troskę o czystość i piękno naszej świątyni. Na przyszły tydzień prosimy kolejne Rodziny z tego rejonu. Państwo: Bożena i Tomasz Tomaszek, Aneta i Andrzej Tomaszek, Ewa i Marek Tomaszek, Elżbieta i Janusz Leśnik, Grażyna i Paweł Wastag, Ewa i Ryszard Lorek, pan Jan Gawroński. Bardzo prosimy o sprzątanie w sobotę i w poniedziałek o godzinie 9.00.