XXX NIEDZIELA ZWYKŁA – 24.10.2021 R.


XXX NIEDZIELA ZWYKŁA – 24.10.2021 R.

1. Przeżywamy Światowy Dzień Misyjny i rozpoczynamy Tydzień Misyjny w Polsce. Dzisiejsza składka przeznaczona jest na misje święte. Również dzisiaj święto patronalne Służy Zdrowia – polecajmy Panu Bogu wszystkich, którzy troszczą się o nasze zdrowie.
2. Jako że jesteśmy parafią patronacką budującego się kościoła w Gołkowicach, za tydzień kazanie do nas wygłosi ks. Proboszcz tamtejszej parafii, a składka będzie przeznaczoną na budowę tego kościoła.
3. Zbliża się Uroczystość Wszystkich Świętych. Prosimy o uporządkowanie grobów. Spowiedź przed tą Uroczystością będzie w czwartek na adoracji od 19.30 do 21.00 oraz w sobotę od 16.00 do 18.00 oraz zawsze pół godziny przed Mszą św. Prosimy by jej nie odkładać, bo w niedzielę czy w samą Uroczystość sprawujemy Msze św. i nie damy rady wyspowiadać wszystkich przed Mszami św.
4. Za tydzień w niedzielę i w Uroczystość Wszystkich Świętych CARITAS będzie rozprowadzał znicze. Złożone ofiary będą przeznaczone dla potrzebujących w naszej parafii.
5. Przy wyjściu z kościoła są torby przeznaczone na zakup produktów dla najbardziej potrzebujących. Prosimy, aby były to produkty z dłuższym okresem przydatności do spożycia. Można je zwracać do końca listopada do zakrystii lub do s. Urszuli.
6. Gorące podziękowania składamy Wszystkim Osobom, które w środę zadbały o zieleń wokół kościoła. Bóg zapłać.
7. Dziękujemy również za ofiary na rzecz CARITAS panu Eugeniuszowi Wojakowi, Józefowi Oleksy oraz państwu Gawlikom.
8. Trwają jeszcze zapisy na pielgrzymkę do Lichenia 13 i 14 listopada. Całkowity koszt to 250 złotych. Do końca października są jeszcze zapisy na pielgrzymkę do Gruzji i Armenii. Koszt około 5000 zł. Zapisy u pana Edwarda Smolenia lub u ks. Michała.
9. Rodzinom z Podgórza dziękujemy za posprzątanie kościoła oraz ofiarę na dekorację. Na przyszły tydzień prosimy kolejne Rodziny z tego rejonu. Państwo: Monika i Marek Dudczyk, Zofia i Bogdan Siciarz, Jan Uryga, Maria i Henryk Krzak, Anna i Paweł Krzak, Ewa Leśnik. Prosimy o sprzątanie w sobotę i w środę (po Wszystkich Świętych) o godzinie 9.00.
10. Spotkania:
Odnowa w Duchu Świętym – Wtorek po Mszy św. wieczornej.
Chór – Czwartek o godzinie 19.00
Ministranci – Piątek o godzinie 16.30.
Grupa Młodzieżowa – Piątek o godzinie 19.00.
Lektorzy – Sobota o godzinie 8.00.
Nie będzie spotkania scholi.