XXXIII NIEDZIELA ZWYKŁA – 14.11.2021


OGŁOSZENIA PARAFIALNE

XXXIII NIEDZIELA ZWYKŁA – 14.11.2021 R.

1. Przeżywamy XXXIII niedzielę zwykłą w ciągu roku. Przeżywamy Dzień Solidarności z Kościołem Prześladowanym. Zbiórka do puszek na „Kościół w potrzebie”. O jej przeprowadzenie prosimy CARITAS. Dziś również Światowy Dzień Ubogich. Do nabycia są tradycyjne chlebki miłosierdzia.

2. Za tydzień Uroczystość Jezusa Chrystusa Króla Wszechświata – ostatnia niedziela roku liturgicznego. Patronalne święto Akcji Katolickiej oraz LSO i KSMu.

3. Różaniec za zmarłych z wypominkami codziennie przez cały listopad o 16.30, a w niedzielę o 14.30.

4. Dziś na Mszy św. o godzinie 7.00 poświęcenie opłatków na wigilijny stół, z którymi Pan Organista będzie nas odwiedzał w najbliższych dniach. Niech nasza ofiara będzie wynagrodzeniem za Jego posługę w naszym kościele.

5. Młodzież klas VIII zapraszamy w sobotę na spotkanie. Będzie ono wyjątkowo w Limanowej połączone z uczestnictwem we wspólnocie Synaj. Wyjazd w sobotę o 18.30 z parkingu koło kościoła, powrót około 21.30.

6. Rodzinom z Podgórza dziękujemy za posprzątanie kościoła oraz ofiarę na dekorację. Na przyszły tydzień prosimy kolejne Rodziny z tego rejonu. Państwo: Halina i Andrzej Woźniak, Barbara i Krzysztof Nowak, Walenty Jabłoński, Mirosława i Krzysztof Smoleń, Mieczysław Orzeł, Katarzyna i Bogusław Orzeł. Prosimy o sprzątanie w sobotę i w poniedziałek o godzinie 9.00.

7. Spotkania:

Odnowa w Duchu Świętym – Wtorek po Mszy św. wieczornej.

Chór – czwartek o godzinie 18.00.

Ministranci i lektorzy – piątek o godzinie 17.30

Młodzież – piątek o godzinie 20.00.

Schola – sobota o godzinie 10.00.

8. W tym tygodniu Pan powołał do wieczności śp. Stefana Pociechę i śp. Bronisławę Pociecha. W intencji: Dobry Jezu a nasz Panie…