XXXIII NIEDZIELA ZWYKŁA – 7 LISTOPADA 2021


1. Przeżywamy XXXII niedzielę zwykłą w ciągu roku.
2. Dziękujemy Wszystkim za włączenie się w przeżycie Uroczystości Wszystkich Świętych, a szczególnie s. Racheli za dekorację, LSO za asysty i Wam za troskę o groby i modlitwę za zmarłych. Serdecznie dziękujemy również panu Adamowi Jabłońskiemu i Paniom z CARITASU za przeprowadzenie akcji „Znicz”. Dziękujemy również Rodzinie z Kielc za ofiarę na kościół.
3. Różaniec za zmarłych z wypominkami codziennie przez cały listopad o 16.30, a w niedzielę o 14.30.
4. W czwartek 11 listopada – Narodowe Święto Niepodległości. Msze św. o 7.00, 9.00 – za Ojczyznę i 17.00. Po Mszy św. o godzinie 9.00 złożenie wiązanek i zniczy przy Obelisku Zmarłych za Ojczyznę.
5. W piątek 12 listopada w naszej parafii Uroczystość Poświęcenia Własnego Kościoła. Msze św. o 6.30 i 17.00. Z racji uroczystości na terenie naszej parafii w tym dniu nie obowiązuje abstynencja od potraw mięsnych.
6. Wyjazd pielgrzymki do Lichenia w sobotę o godzinie 3.00 rano z parkingu przy kościele. Obiadokolacja jest przewidziana na godzinę 20.00, dlatego zabierzmy ze sobą prowiant. Są jeszcze 2 ostatnie wolne miejsca.
7. Za tydzień Dzień Solidarności z Kościołem Prześladowanym. Zbiórka do puszek w tym dniu na „Kościół w potrzebie”. O jej przeprowadzenie prosimy CARITAS. Za tydzień również Światowy Dzień Ubogich. Do nabycia będą tradycyjne chlebki miłosierdzia.
8. Wypominki roczne są czytane w niedzielę przed Mszami o godzinie 7.00, 9.00 i 11.00. Wypominki roczne, które były bez podanej godziny, lub była wpisane godzina 15.00 będą czytane z wypominkami przed Mszą o godzinie 11.00. Serdeczne Bóg zapłać, za ofiary składane przy tej okazji.
9. Rodzinom z Podgórza dziękujemy za posprzątanie kościoła oraz ofiarę na dekorację. Na przyszły tydzień prosimy kolejne Rodziny z tego rejonu. Państwo: Stanisława i Jan Rosiek, Emilia i Krzysztof Miśkowiec, Zofia i Zbigniew Rosiek, Maria i Tomasz Piotrów, Anna i Arkadiusz Kuźma, Marta i Krzysztof Bargieł. Prosimy o sprzątanie w sobotę i w poniedziałek o godzinie 9.00.
10. Spotkania:
Odnowa w Duchu Świętym – Wtorek po Mszy św. wieczornej.
Schola – sobota o godzinie 10.00.