INTENCJE MSZALNE 7 – 13 IX 2020 r


 

 

PONIEDZIAŁEK

7.09

6.30 + Andrzej Woźny od Rodziców

6.30 + Józef Dudzik od Koleżanek i Kolegów z Technikum Rachunkowości w Marcinkowicach

6.30 + Józef Smoleń od Tadeusza i Haliny Smoleń z Wrocławia

18.00 + Franciszek Oleksy w 29 r. śm. od syna Tadeusza z Rodziną

 

WTOREK

8.09

6.30 ++ Józef i Stanisław Piotrowscy od siostry Haliny z Rodziną

6.30 + Dorota Tobiasz od Siostry Anny z Mężem

18.00 W int. akcji Katolickiej w 25 r. reaktywacji

18.00 + Zuzanna Duch w 1 r. śm. od Młodzieży

18.00 ++ Maria i Paweł Lachor z okazji imienin Marii od syna Andrzeja z Rodziną

 

 

ŚRODA

9.09

6.30 + Józef Dudzik od Koleżanek i Kolegów z Technikum Rachunkowości w Marcinkowicach

6.30 + Jan Kucharski od rodziny Fularów

6.30 + Józef Moczko od syna Pawła z Żoną i Wnukami

18.00 O Boże błog. w 1 r. ślubu Edyty i Szymona Ryś od Rodziców i Rodzeństwa

 

 

 

 

 

 

CZWARTEK

10.09

 

6.30 + Rafał Leśniak w 8 r. śm. od siostry Małgorzaty z Rodziną

6.30 + Janina Pociecha od siostry Zofii z Dziećmi z Rabki

6.30 + Zofia Krzak od siostry Leonory Siciarz z Rodziną

18.00  Do Bożego Miłosierdzia: O ustanie pandemii na świecie i o zdrowie dla wszystkich Parafian

O zdrowie i błog. Boże w 1 r. urodzin dla Tymoteusza

++ Bronisława i Franciszek Tobiasz od Siostry

+ Stefan Świerczek od Władysławy Wiewióra z Rodziną

++ Jan i Wanda Florek w 20 r. śm. Wandy od córki Elżbiety z Rodziną

++ Stanisław, Tadeusz i Wiesław Sikora od Córki i Siostry

++ Wanda i Jan Florek w r. śm. Wandy od Synowej

++ Stanisław, Władysław i Elżbieta Budnik od Żony i Synowej

+ Ryszard Florek od Żony i Dzieci

Za Zmarłych wypominanych w naszym kościele i za Zmarłych w obecnym roku

W łączności z Mszami odprawianymi przez Misjonarzy: ++ Ewa Ruchała, Czesław Siciarz, Ryszard Florek, Katarzyna Wójtowicz, Władysława Wiewióra, Bronisław Uryga, Genowefa Pasionek, Eugeniusz Smoleń, Józef Kubatek, Helena Oleksy, Franciszek Zdebski, Zdzisław Siciarz, Józefa Tobiasz, Anna Zięba Dudzik, Kazimierz Siciarz, Józef Oleś, Stanisława Smoleń, Rozalia Siciarz

 

PIĄTEK

11.09

6.30 + Edward Pacholarz w 24 r. śm.

6.30 + Franciszek Krzak od wnuka Marka

6.30 + Zenobia Świerczek od córki Emilii z Mężem i Dziećmi

18.00 + Stanisław Jabłoński w 18 r. śm. od córki Janiny

 

SOBOTA

12.09

DZIEŃ FATIMSKI

6.30 W 25 r. ślubu Janiny i Jacka od synów Pawła i Patryka

6.30 ++ Zofia i Teofil Stabrawa w 8 r. śm. Zofii od siostry Krystyny

18.00 O zdrowie i błog. Boże w rodzinach członkiń Koła Gospodyń Wiejskich i o wieczną radość dla zmarłych członkiń.

18.00 + Halina Wójcik od córki Elżbiety z Rodziną

18.00 ++ Janina i Stanisław Orczykowscy w 22 r. śm. Janiny od Córki

18.00 + Stanisław Pociecha w 5 r. śm. od sąsiadów Wiewiórów

 

 

NIEDZIELA

13.09

 

7.00 ++ Maria i Stanisław Dudek w r. śm. Marii od córki Danuty

7.00 ++ Wiktoria i Franciszek Kulpa od syna Zygmunta z Rodziną

9.00 W 18 r. urodzin Jakuba z podziękowaniem za otrzymane łaski i prośbą o błog. Boże od Rodziców i Rodzeństwa

9.00 + Stanisław Jabłoński w 18 r. śm. od Żony i Dzieci

11.00 Za Parafian

11.00 O zdrowie i Boże błog. dla Józefa w 70 r. urodzin od Żony i Dzieci z Rodzinam

16.00 ++ Zofia i Marian Lachor od Synów i Córki