OGŁOSZENIA PARAFIALNE – XXIX NIEDZIELA ZWYKŁA, 16 PAŹDZIERNIKA 2022


  1. Przeżywamy XXIX niedzielę zwykłą w ciągu roku – Dzień Papieski. Zbiórka do puszek na Fundację Dzieło Nowego Tysiąclecia. Naszej Młodzieży z wolontariatu dziękujemy za jej przeprowadzenie.

  2. W tym tygodniu będziemy przeżywać:

w poniedziałek wspomn. św. Ignacego z Antiochii – bpa i męczennika

we wtorek – święto św. Łukasza Ewangelisty – Dzień Służby Zdrowia

w czwartek – wspomn. św. Jana Kantego – prezbitera

w sobotę – Uroczystość św. Jana Pawła II – patrona Małopolski

w niedzielę za tydzień – Niedziela Misyjna – składka będzie przeznaczona na cele misyjne.

  1. Przy wyjściu z kościoła możemy zabierać kartki na wypominki.

  2. Osoby, które zapisały się na przyszłoroczną pielgrzymkę do Ziemi Świętej do ks. Michała, proszone są o potwierdzenie gotowości wyjazdu do ks. Proboszcza lub pana Edwarda Smolenia do 23. października. Brak potwierdzenia oznacza rezygnację z wyjazdu.

  3. Seniorki działające przy świetlicy w Męcinie organizują kiermasz rękodzieła ludowego i wiązanek na groby w następną niedzielę 23.X po dopołudniowych Mszach św. (po godzinie 7.00, 9.00 i 11.00). Dochód będzie przeznaczony na cele charytatywne.

  4. W naszej diecezji w tym roku, kończą się kadencje dotychczasowych Rad Parafialnych, dlatego przez następne dwie niedziele na karteczkach będziemy mogli zgłaszać kandydatów do Rady Parafialnej . Urna do zgłaszania kandydatów będzie przy wejściu do kościoła. Możemy wpisywać na nie również obecnych Członków Rady. Wybory odbędą się za miesiąc.

  5. Limanowski Dom Kultury, Kino KLAPS zaprasza od 14 do 27 października na film Medjugorje.

  6. W niedzielę 23 października 2022 o godzinie 18.00 w Limanowskim Domu Kultury odbędzie się Koncert Papieski „ Święty Jan Paweł II – Papież Wolności”. Wystąpi zespół muzyczny „Syjon” z Bełchatowa. Bezpłatne wejściówki są do odbioru w kasie kina Klaps na godzinę przed koncertem.

9. Rodzinom z Zakrętka dziękujemy za ich dyżur i troskę o czystość i piękno naszej świątyni. Na przyszły tydzień prosimy ostatnie Rodziny z tego rejonu. Państwo: Katarzyna i Krystian Wójtowicz, Karolina i Karol Wójtowicz, Eryka i Karol Śliwa, Monika i Adam Bodziony, Elżbieta i Janusz Łukasik, Monika i Andrzej Oleksy, Monika i Adam Antkiewicz. Prosimy o sprzątanie w sobotę i w poniedziałek o godzinie 9.00.

10. Do nabycia jest GOŚĆ EKSTRA o św. Faustynie Kowalskiej, oraz kalendarze na 2023 rok w cenie 8 złotych za duże, 6 złotych za średnie i 4 złotych za małe.

11. Spotkania w tym tygodniu

Poniedziałek po Mszy św. wieczornej – Odnowa w Duchu Świętym

Środa po Mszy św. wieczornej – Akcja Katolicka

Czwartek – o godzinie 19.00 – Chór

Piątek – o godzinie 19.00 – Młodzież – serdecznie zapraszamy Uczniów klas VII i VIII, którzy chcieliby dołączyć do Grupy Młodzieżowej.

Sobota – o godzinie 9.00 – Lektorzy

Sobota – o godzinie 10.00 – Schola