INTENCJE MSZALNE – 2 – 8 III 2020 r.


INTENCJE MSZALNE: 2 – 8 MARCA 2020

 

PONIEDZIAŁEK

02.03

6.30 ++ Helena i Bolesław Galica z okazji imienin Heleny od Córki i Wnuczki

6.30 + Jolanta Smoleń od siostry Marii z Rodziną

6.30 + Katarzyna Lupa od wnuczki Sabiny

17.00 ++ W 12 r. śm. Ireny i 28 r. śm. Bronisława Smoleń od syna Bronisława z Rodziną

 

WTOREK

03.03

6.30 + Kazimierz Leśnik z okazji imienin od Żony z Rodziną

6.30 + Adam Jasiński w 14 r. śm. od syna Wiesława z Rodziną

6.30 + Grzegorz Dutka od brata Piotra z Rodziną

17.00 ++ Stefan i Józefa Olaksy od syna Ryszarda z Rodziną

 

ŚRODA

04.03

6.30 + Kazimierz Woźniak z okazji imienin od córki Elżbiety z Rodziną

6.30 + Kazimierz Świerczek od syna Mariusza

6.30 + Kazimierz Świerczek z okazji imienin od Siostry z Rodziną

17.00 + Kazimierz Dudzik od syna Stanisława z Rodziną

I CZWARTEK

05.03

6.30 + Józefa Zydroń i syn + Roman od Franciszka Dutki

6.30 + Tadeusz Świerczek w 4 r. śm. od Brata z Rodziną

6.30 + Barbara Gabryś w 30 dniu po śm. od siostry Anny

17.00 Do Bożego Miłosierdzia: + Kazimierz Frączek

++ Antoni i Katarzyna Woźniak w r. śm. Antoniego od Córki

++ Antoni i Katarzyna Woźniak w 45 r. śm. Antoniego

+ Kazimierz Smoleń z okazji imienin od chrześnicy Justyny

+ Kazimierz Świerczek od syna Józefa z Rodziną

++ Kazimiera i Stanisław Orczykowscy z okazji imienin Kazimiery

++ Stefania i Kazimierz Wójs w 28 r. śm. Stefanii od Córki z Rodziną

O Boże błog. dla przyjmujących księży po kolędzie

Za Zmarłych wypominanych w naszym kościele

W łączności z Mszami odprawianymi przez Misjonarzy: ++ Jerzy Świerczek, Ewa Ruchała, Czesław Siciarz, Mieczysław Florek, Stanisław Świerczek, Joanna Oleksy, Władysław Piszczek, Jan Florek

Za zmarłych w obecnym roku: ++ Eugeniusz Smoleń, Maria Woźniak, Barbara Gabryś, Genowefa Pasionek, Michał Lupa, Witold Śmietana, Władysław Piszczek, ks. Władysław Mrówka, Jan Florek

 

I PIĄTEK

06.03

6.30 + Kazimierz Świerczek z okazji imienin od Żony z Rodziną

6.30 + Genowefa Pasionek w 30 dniu po śm. od córki Teresy z Rodziną

15.30 Za Parafian

17.00 + Józef Orczykowski w 11 r. śm. od syna Grzegorza z Rodziną

 

I SOBOTA

07.03

7.00 + Marian i Joanna Pociecha od Dzieci

7.00 + Michał Lupa w 30 dniu po śm. od Syna

7.00 + Jan Florek w 7 dniu po śm. od Syna z Rodziną

17.00 ++ Antonina i Józef Smoleń w 51 r. śm. Antoniny od Córki z Rodziną

NIEDZIELA

08.03

7.00 ++ Paweł i Maria Lachor w r. śm. Pawła od syna Wiesława z Rodziną

9.00 + Józef Orczykowski w 11 r. śm. od syna Piotra z Rodziną

9.00 + Stanisław Jabłoński w 21 r. śm. od Mamy i Rodzeństwa

11.00 O zdrowie i Boże błog. dla Józefy Kuźma w 94 r. urodzin

11.00 ++ Wincenty i Maria Pałka w r. śm. Wincentego

16.00 + Marek Jabłoński w 26 r. śm. od Rodziców

W miesiącu marcu poza parafią są odprawiane Msze św: ++ Jerzy Świerczek, Ewa Ruchała, Czesław Siciarz, Mieczysław Florek, Stanisław Świerczek, Joanna Oleksy, Władysław Piszczek, Jan Florek

– Ks. Stanisław Worwa, Ks. Paweł Wróbel, Ks. Marek Mastalski i Księża w Afryce