INTENCJE MSZALNE 22 – 28 VI 2020 r.


 

 

PONIEDZIAŁEK

22.06

 

6.30 O Boże błog. dla Alicji Wideł od Rodziców

6.30 + Małgorzata i Wojciech Oleksy od Wnuczki

6.30 + Józefa Tobiasz w 30 dniu po śm. od córki Barbary z Rodziną

6.30 + Ewa Bednarek od Chrześnicy

18.00 O Boże błog. dla Dzieci Pierwszokomunijnych od Wychowawczyni SP nr 2

18.00 ++ Genowefa i Stanisław Pasionek w 2 r. śm. Stanisława od córek Teresy i Marii z Rodzinami

 

 

WTOREK

23.06

 

6.30 ++ Stefan Gąsior od Dzieci

6.30 + Jan Kucharski z okazji imienin od Żony i Dzieci

6.30 + Jan Sikora z okazji imienin od Dzieci

18.00 O Boże błog. dla Dzieci Pierwszokomunijnych z intencji Dyrekcji SP nr 1 w Męcinie

18.00 + Anna Zięba Dudzik w 30 dniu po śm. od Męża i Dzieci

18.00 + Wiesław Sikora z okazji Dnia Ojca od Dzieci

18.00 + Stanisław Wójs od Syna

 

 

 

 

ŚRODA

24.06

 

6.30 + Jan Gabryś od Żony

6.30 + Janina Oleksy z okazji imienin od syna Tadeusza z Rodziną

6.30 + Janina Woźniak z okazji imienin od Dzieci

15.30 O Boże błog. i światło Ducha Świętego dla Bierzmowanych od Dyrekcji SP nr 2

15.30 O zdrowie i Boże błog. w dalszym życiu oraz opiekę patrona Jana Pawła II dla Uczniów klasy 8 od Wychowawczyni

18.00 W int. Dzieci Pierwszokomunijnych, aby Chrystus, który zagościł w ich sercach umacniał ich wiarę, miłość i błogosławił w życiu, a Maryja otaczała swoją szczególną troską i opieką od Wychowawczyni klasy IIIA

18.00 ++ Janina i Jan Smoleń z okazji imienin od syna Edwarda

18.00 ++ Zofia i Stefan Woźniak z int. córki Ludwiki z Rodziną

 

 

 

 

 

 

CZWARTEK

25.06

 

6.30 Dziękczynno – błag. w 85 r. urodzin Jadwigi Siciarz od kuzynki Michaliny z Mężem

6.30 + Daniela Woźniak w 14 r. śm. od Syna Rafała z Rodziną

6.30 + Anna Wiewióra w 15 r. śm. od córki Kazimiery z Rodziną

18.00 O Boże błog. dla Dzieci Pierwszokomunijnych z intencji Dyrekcji SP nr 2 w Męcinie

18.00 Z podziękowaniem za miniony rok szkolny z prośbą o Boże błog. podczas wakacji

18.00 ++ Maciej i Teofila Lachor od syna Jana

18.00  Do Bożego Miłosierdzia: O ustanie pandemii na świecie i o zdrowie dla wszystkich Parafian

W 80 r. urodzin Zofii od syna Krzysztofa z Dziećmi

+ Stanisław Pasionek w 2 r. śm. od córki Marii z Rodziną

+ Danuta Pacholarz z okazji imienin od siostry Zofii z Rodziną

+ Antonina Janusz w r. śm. od córki Zofii z Rodziną

Za Zmarłych wypominanych w naszym kościele i za Zmarłych w obecnym roku

W łączności z Mszami odprawianymi przez Misjonarzy: ++ Ewa Ruchała, Czesław Siciarz, Ryszard Florek, Katarzyna Wójtowicz, Władysława Wiewióra, Bronisław Uryga, Genowefa Pasionek, Eugeniusz Smoleń, Józef Kubatek, Helena Oleksy, Franciszek Zdebski, Zdzisław Siciarz, Józefa Tobiasz, Anna Zięba Dudzik

 

 

PIĄTEK

26.06

6.30 + Stanisław Dempniak w 6 r. śm. od Marii Siciarz z Rodziną

6.30 + Daniela Woźniak w 14 r. śm. od syna Zygmunta z Rodziną

18.00 W int. Dzieci Pierwszokomunijnych, aby Chrystus, który zagościł w ich sercach umacniał ich wiarę, miłość i błogosławił w życiu, a Maryja otaczała swoją szczególną troską i opieką od Wychowawczyni klasy IIIB

18.00 + Władysław Dudczyk z okazji imienin od Żony i Dzieci

18.00 + Aurelia Lachor w 6 r. śm. od męża Jana

 

SOBOTA

27.06

6.30 + Władysław Smoleń od Żony

6.30 ++ Maria i Mieczysław Wąsowicz w r. śm. Marii od Córki z Rodziną

18.00 O Boże błog. dla pani Marii Orzeł

18.00 O potrzebne łaski i Boże błog. dla pana Władysława od Chóru parafialnego

 

 

NIEDZIELA

28.06

7.00 + Janina Kudlik od Dzieci

7.00 ++ Stanisława i Aleksander Pajor w r. śm. Stanisławy

9.00 O Boże błog. dla pana Władysława organisty

9.00 Dziękczynno – błag. w 30 r. ślubu Andrzeja i Marii

11.00 + Aurelia Lachor w 6 r. śm. od syna Macieja z Rodziną

16.00 W 4 r. ślubu Anny i Sławomira Jawor i w 3 r. urodzin córki Laury